

BMW 3-Serie
Touring 320i High Executive | Pano | Stoelverwarming |
€ 15.8902017175.912 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 augustus 2017 |
| APK | 23 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 56.834 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
BMW 3-serie Touring 320i High Executive | Pano | Stoelverwarming |
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Bij aankoop van deze occasion, horen deze opties tot de mogelijkheden :
- Inruil van uw auto, motor of scooter
- Garantie via CarGarantie/AutoTrust
- Afleverbeurt, Nieuwe APK
- Financiering
- Financial lease
Om teleurstelling te voorkomen vragen we je om even te bellen voor de beschikbaarheid van deze auto.
Graag plannen we een afspraak met je in zodat de auto voor je klaarstaat.
We zijn telefonisch goed bereikbaar en werken van maandag tot zaterdag van 09:00 tot 18:00u op afspraak.
We verwelkomen je graag, de koffie staat klaar!
Gooisch Wagenhuys
Eemweg 110 B
3755 LD Eemnes
0644037419
info@gooischwagenhuys.nl
gooischwagenhuys.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.810 x 14.290 mm |
| gewicht | 1.495 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 1.090 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | C |





