
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BMW 3-Serie
330e M-Sport - ACC - Head-up - Memoryzetel - Parking Assistant Plus
€ 45.875202512.201 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 juli 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- 18 inch LM M Dubbelspaak (Styling 848M) Bicolor (01HX)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde (0430)
- BMW Live Cockpit Professional (06U3)
- Comfort Access (0322)
- Elektrisch te openen en te sluiten bagageklep (0316)
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (0494; Voorstoelen verwarmd)
- Head up display
- M Sportpakket (0337)
- Parking assistant plus (05DN)
- Sportstoelen voor (0481)
- Sportstoelen voor
- Voorstoelen verwarmd
- (0710)
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar
- Actieve Voetgangersbescherming (08TF)
- Active Guard Plus (05AQ)
- Adapter E+F (CEE 7/7) 10A (05YA)
- AG-Intern (04NE)
- AG intern (08EK)
- AG Intern (08R3)
- AG Intern (08WD)
- Airco separaat achter
- Akoestische waarschuwing voor voetgangers (04U9)
- Aluminium delen exterieur
- Ambiance verlichting (04UR)
- Automatische 3-zone airconditioning (0534)
- Automatische 8-traps Steptronic sporttransmissie (02TB)
- Automatische dimmende binnenspiegel (0431)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) (08S3)
- Autonomous Emergency Braking
- Banden reparatieset (02VC)
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- BMW Connected Pack Professional (beperkte looptijd) (06C4)
- BMW TeleServices (06AE)
- Boordliteratuur Frans (0881)
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Comfort Pack (07LG)
- Condition Based Service (08KA)
- ConnectedDrive Services (06AK)
- Curved Display (08WM)
- Deactiverings passagiersairbag (05DA)
- Draadloos oplaadstation (06NX)
- Driving Assistant (05AS)
- Elektrisch verstelbare lendensteun voor bestuurder en passagier (0488)
- EU AG intern (0230)
- Extra getint glas
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (0420)
- Flexible Fast Charger 2.0 (Mode 2) (04T3)
- Franse taalversie (0854)
- geluidsimulator
- Gevarendriehoek en verbanddoos (0428)
- High Executive (0ZH5)
- Hoofdsteunen achter neerklapbaar (05DC)
- In de breedte verstelbare rugleuning (0491)
- Innovation Pack (07A2)
- Intelligent Emergency Call (06AF)
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kilometertacho (0548)
- Kleur wit
- Koudemiddel (08R9)
- Laadkabel (Mode 3, 22kW) (04T2)
- launch control
- Leder Vernasca Schwarz stiksel Blau Schwarz (FMANL)
- M Aerodynamica
- M Aerodynamicapakket (0715; M Aerodynamica)
- M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd (0775)
- M Interieurlijsten Rhombicle Anthrazit (04LN)
- Ondersteuning multimedia audio/USB (06VB)
- Opbergpakket (0493)
- Oplaadmogelijkheid
- Personal eSIM (06PA)
- Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line (0760)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Selectie CO2 (Intern) (01CB)
- Selectie CO2 (Intern) (01DF)
- Skyscraper Grey metallic (P0C4W)
- smartphone integratie
- Sport-Boost (01CX)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Transportbeveiliging (0925)
- Verlengde Garantie - 3 jaar (07CG)
- Wielslotbouten (02PA)
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2024 - 2026
Modelcode: G20
Kenteken: 227722
Typenummer: 48GK
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten
Wielbasis: 285 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accutype: lithium-ion
Aantal fasen acculader: 1
Interieur
Interieurkleur: Vernasca Schwarz stiksel Blau Schwarz
Bekledingcode: MANL
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 20,8 kWh/100km
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 08-07-2028
Garantie: Bergwerff Garantie
Garantie: 12 maanden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Kallenhard B.V. Bannepoort 2 4205MZ GORINCHEM, NL 0183624011 http://www.kallenhard.nl dick@bergwerffbmw.nl
Bedrijfsinformatie
Kallenhard Garantie
• Technisch afleverklaar gemaakt volgens de hoogste standaard
• 6 maanden onderhoudsvrij of minimaal 10.000 kilometer
• Gratis BMW Verlengde Pechhulp
Lees meer over de unieke Kallenhard Garantie op https://kallenhard.nl/service/garantie/
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 420 Nm |
| gewicht | 1.810 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 100 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,4 l/100km (1 op 41,7) |
| CO2-uitstoot | 19 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Kallenhard B.V
Bannepoort 24205 MZ Gorinchem










