
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW 3-Serie
Touring 340i xDrive High Executive Aut. | Panorama | Trekhaak | HUD | Sportline | Driving Assistentie | Sportstoelen |

BMW 3-Serie
Touring 340i xDrive High Executive Aut. | Panorama | Trekhaak | HUD | Sportline | Driving Assistentie | Sportstoelen |
€ 26.7452018122.237 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2018 |
| APK | 28 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 82.898 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
U N I E K E En zeer rijk uitgeruste BMW 3-serie met de legendarische 6-Cillinder onder de motorkap! Deze is werkelijk voorzien van praktisch alle mogelijke opties! Plaatje van een samenstelling!
Origineel Duits geleverde BMW 340I uit het jaar 2018 met slechts 122.000KM gereden! Volledig onderhouden en uitgevoerd in het prachtige Black Sapphire Metallic! Z E E R UNIEKE EN PRACHTIG UITGEVOERDE BMW 3-SERIE! Uitgevoerd in de meest mooie kleurstelling welke er destijds te bestellen was! Aangeboden BMW is er niet zomaar eentje! We hebben het hier over een zeer smaakvolle BMW 3-serie welke is samengesteld door iemand met veel smaak! Wij worden er helemaal blij van! De auto is afkomstig van een echte liefhebber, dit uit zich in een prachtige staat van zowel binnen als buiten! De auto is in 2018 geboren bij onze buren (Duitsland) De BMW is door de vorige eigenaar enkel bij de erkende garage onderhouden welke de uitgevoerde werkzaamheden keurig hebben bijgeschreven in de digitale historie! Kortom een kloppend exemplaar waar u gezien het juiste verleden nog vele jaren van kunt genieten!
De optielijst is extreem uitgebreid, zo vinden we onder andere:
- Full Led verlichting
- VOLLEDIG ONDERHOUDEN
- HUD
- PANORAMADAK
- 19 Inch velgen (M-PERFORMANCE)
- Prof. Navigatie
- Heerlijke 40i motor
- Volledige historie
- Etc..
Kortom eentje waar geen 2e van te vinden is, komt u snel eens kijken?
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- DVD speler
- Lederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED mistlampen
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Meer informatie
Laadvermogen: 570 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket 1 (€ 395): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - 1 maand garantie op motor en bak - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
- Pakket 2 (€ 795): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Kleine beurt (Oliewissel en oliefilter) - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
- Pakket 3 (€ 1.195): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Onderhoud uitvoeren (auto wordt klaargemaakt voor de komende 15.000 kilometer - 6 maanden garantie
Bedrijfsinformatie
Plexat Automotive B.V is een familiebedrijf die zich onderscheidt in het aanbieden van jonge én uniek uitgevoerde occasions. Wij runnen dit bedrijf als familie en handelen vanuit huis waardoor wij scherpe prijzen kunnen hanteren. Onze voorraad varieert tussen de 95 en 130 occasions met een hoge omloopsnelheid. Naast de wettelijke garantie bieden wij als optie de keuze uit verscheidene afleverpakketten. Laat u hierover gerust informeren door de verkoper. Plexat Automotive B.V. werkt altijd op afspraak zodat wij ervoor kunnen zorgen dat de auto op de gewenste tijd voor u klaar staat (Gewassen) en u de auto in alle rust kunt bezichtigen en een proefrit kunt maken.
Meer informatie of een afspraak maken? Dat kan gemakkelijk door ons te bellen, mailen of stuur ons een berichtje via WhatsApp. U kunt ons bereiken telefonisch en per WhatsApp bereiken op telefoonnummer: 0318 - 700 683. (Wij wassen wagens alvorens er een bezichtiging plaatsvind, dit betekend dat de auto verreden word en de motor niet meer koud is. Heeft u hierin andere wensen? Maak ze gerust kenbaar, we houden daar heel graag rekening mee)
LET OP:
Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 241 kW (328 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.810 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.660 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.230 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 168 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Plexat Automotive B.V.
Driestweg 16721 NG Bennekom




























