

BMW 3-Serie
Touring 325i High Executive
€ 9.9002010198.768 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 oktober 2010 |
| APK | 2 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 62.836 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
BLACK SAPPHIRE METALLIC, stof leder sportinterieur in anthraciet, zescilinder, automaat én de ketting en injectoren aangepakt. Dan heb je als BMW liefhebber meteen de juiste vinkjes te pakken.
Deze BMW 3-serie Touring is er eentje voor de liefhebber. De uitstraling klopt, de rijeigenschappen kloppen en technisch is er bovendien goed in geïnvesteerd. De distributieketting en injectoren zijn aangepakt, precies de punten waar je bij dit type extra blij van wordt. Dat maakt deze Touring niet alleen leuk om te rijden, maar ook een stuk interessanter voor de kenner.
Onder de motorkap ligt een fijne zescilinder motor, gekoppeld aan een automatische transmissie. Het resultaat is soepel vermogen, mooi loopgedrag en dat echte BMW gevoel waar je stiekem toch altijd naar zoekt. Dankzij het sportonderstel en de strakke sportstoelen voelt de auto scherp en zeker aan, zonder dat hij zijn dagelijkse bruikbaarheid verliest. De xenonverlichting zorgt voor een krachtige lichtbundel en de 17 inch lichtmetalen velgen maken het plaatje netjes af.
Binnenin is deze 3-serie Touring lekker compleet uitgevoerd. Het anthraciet stof leder sportinterieur past perfect bij de zwarte metallic lak en geeft de auto precies de sportieve uitstraling die je bij een BMW wilt zien. Het navigatiesysteem brengt u ontspannen naar uw bestemming, de electronic climate control houdt het interieur aangenaam op temperatuur en met de audiobediening op het stuur bedient u alles zonder uw handen van het stuur te halen. Parkeersensoren helpen bij het inparkeren en dankzij de regensensor en automatische verlichting hoeft u onderweg net even minder zelf te regelen. Verder beschikt deze BMW over een sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verwarmde ruitensproeiers.
Ook aan veiligheid is gedacht. Het bandenspanningscontrolesysteem houdt de spanning in de gaten en helpt onnodige risico’s en kosten te voorkomen.
Kortom, een nette en sportieve BMW 3-serie Touring in Black Sapphire Metallic, met zescilinder, automaat, fijne opties en belangrijke techniek al aangepakt. Een auto voor iemand die praktisch wil rijden, maar niet wil inleveren op rijplezier.
Een proefrit zegt genoeg. Neem gerust contact met ons op, dan plannen we een afspraak.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 276 cm
Emissieklasse: Euro 5
Zie onze website voor een uitgebreide fotorapportage.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Genoemde prijs betreft een meeneemprijs. Levering inclusief onderhoud en garantie is tegen meerprijs mogelijk. Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk.
De auto wordt gratis op naam gezet en het tenaamstellen kan bij ons ook buiten kantoortijden.
Al onze auto's worden standaard geleverd met nieuwe Apk.
Voor een financiering kunt u op de knop onder de vraagprijs klikken en DMF krediet geeft u een duidelijk voorstel.
U bent van harte welkom om de auto te bekijken en eventueel een proefrit te maken.
Voor meer informatie kunt u vragen naar Ralf of Joery.
Met vriendelijke groet, Het team van van Dam Automobielen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.996 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.820 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.495 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.060 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1.385 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 828 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,2 l/100km (1 op 9,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 178 g/km |
| Energielabel | C |





