

BMW 3-Serie
Touring 318i Executive Leder / Trekhaak / Origineel NL
€ 11.9502017170.447 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 juli 2017 |
| APK | 11 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 47.486 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Nette, origineel Nederlandse BMW 318I Touring met heerlijke Automaat!
oa voorzien van
Leder interieur
Navigatiesysteem
Elektrisch uitklapbare trekhaak
Elektrische achterklep met apart te openen achterruit
LED koplampen
Meeneemprijs voor deze auto is € 11.950,- incl 2 maanden APK en aflevercheck.
Optioneel is ons uitgebreid afleverpakket voor € 950,- (totaalprijs € 12.900,-)
Dit pakket omvat:
12 maanden BOVAG-garantie
Grote onderhoudsbeurt
Ten minste 1 jaar APK
Tenaamstelling nieuwe auto
€ 20,- brandstof
Modelreeks: jan. 2016 - jul. 2018
Modelcode: F31 LCI
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 281 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Uitwaard B.V. Nijverheidstraat 7 4283GW GIESSEN, NL 0183448539 http://www.uitwaard.nl info@uitwaard.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.810 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.465 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.085 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 1.132 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | B |





