

BMW 3-Serie
320e High Executive M-sport Full-led VCP Navigatie 19"LM
€ 30.450202155.625 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 juli 2021 |
| APK | 1 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 59.918 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Modelreeks: jul. 2019 - jun. 2022
Modelcode: G20
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Accutype: lithium-ion
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,2 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: 24 Maanden Garantie Boks
Garantie: 24 maanden
Fabrikant: Autobedrijf Boks Laan vd Dierenriem 51 7324AB Apeldoorn, NL 055-3603050 http://www.autobedrijfboks.nl info@autobedrijfboks.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
De door ons genoemde communicatieadviesprijzen zijn inclusief onvermijdbare kosten nodig voor levering van de auto. Optionele pakketten of uitrusting zijn altijd de keuze van de consument en kunnen desgewenst tegen meerprijs geleverd worden.
Bij Autobedrijf Boks heeft u keuze uit meer dan 250 occasions. Heeft u een auto in te ruilen? Ga dan naar onze website: http://www.autobedrijfboks.nl/voorraad en vind uw nieuwe auto. Binnen 1 werkdag krijgt u een offerte op maat.
Heeft u een eigen bedrijf? Weleens over financial lease nagedacht? Voor meer informatie hierover ga naar https://www.autobedrijfboks.nl/diensten/financieren/ Ook voor ZZP zeer aantrekkelijke tarieven en acceptatie voorwaarden.
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.830 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.740 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 52 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,5 l/100km (1 op 66,7) |
| CO2-uitstoot | 33 g/km |
| Energielabel | A |

