

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 november 2021 |
| APK | 4 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 117.297 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Century Autogroep is in Noord-Nederland de grootste aanbieder van dealerkwaliteit geselecteerde occasions met een perfecte prijs/kwaliteit verhouding waarvan de historie altijd bekend is.
Koop:
Bij aanschaf van een occasion kunt u een keuze maken uit onze onderhoud en zekerheid pakketten variërend van basis tot luxe inclusief o.a. de labels Das Welt Auto, ZekerŠKODA en Audi Selectie Plus. Inruil en financiering is altijd mogelijk
Alle prijzen zijn onder voorbehoud van druk – en zetfouten.
Privé Plan:
Wilt u graag kopen maar niet uw spaargeld gebruiken? Kies dan voor een Privé Plan. Dit is een particuliere financiering die is afgestemd op de gebruiksduur en de restwaarde van uw auto. Door te werken met een slottermijn, kunnen wij u een financiering met lage maandlasten aanbieden.
Autoverzekering via Century Autogroep:
Verzeker uw auto met een autoverzekering via Century Autogroep en profiteer onder andere van de unieke extra premiebescherming en tot 3 jaar aankoopwaarderegeling. Schadeherstel vindt, zonder eigen risico (behalve bij ruitvervanging), via de dealer plaats met 100% originele onderdelen. Bij schadeherstel, diefstal of total loss kunt u rekenen op vervangend vervoer. Zo bent u altijd verzekerd van mobiliteit.
De vermelde actieradius kan variëren door rijstijl, snelheid, gebruik van comfort-/nevenverbruikers, buitentemperatuur, aantal passagiers/bagage, gekozen rijprofiel en topografische omstandigheden.
Wilt u meer weten? Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging of een proefrit.
Welkom bij Century Autogroep! Al sinds 1932.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Glazen panoramadak (3FB)
- Kleur naar wens (Q0Q0)
- Velgen, 5-Y-spaak, zwart met grafische opdruk, 9J/8Jx19, bandenmaat 265/30/245/35 R19 (52V)
- Akoestische voorruit (4GH)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- Buitenspiegels, elektrisch verwarm- en inklapbaar en automatisch dimmend (6XI)
- Full LED-koplampen inclusief LED achterlichten (PX2)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X8)
- Matrix LED-koplampen, inclusief koplampsproeiers en LED-achterlichten (PXC)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- S-dakspoiler in carrosseriekleur (5J1)
- Voorruit warmtewerend (4GF)
Infotainment
- Audi smartphone interface (IU1)
- MMI navigatie plus (7UG)
- (9S1)
- Audi connect Navigation & Infotainment (3 jaar) (IT4)
- Bang & Olufsen Premium soundsystem met 3D klank (9VS)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
Interieur & Comfort
- 3-zone comfortairconditioning (KH5)
- Bekleding, leder fijnnappa met stiksel in honingraadmotief en RS embleem (N1H)
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- Achterbank, in 3 delen 40:20:40 neerklapbaar (3NT)
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar (3NZ)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (4L6)
- Comfortsleutel (4K5)
- Decoratielijsten, aluminium "Spektrum" donker (5TD)
- Lendensteunen, elektrisch instelbaar (7P1)
- Middenarmsteun voor a4 (6E3)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Progressieve besturing (1N7)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks afgevlakt met schakelpaddels (2PK)
Veiligheid
- Audi pre sense front (8J3)
- Pre sense basic (7W1)
- Uitwijkassistent (4G1)
- Bandenspanningsweergave (7K1)
- Camera-gebaseerde verkeersbordherkenning (QR9)
- Passagiersairbag uitschakelbaar (4UF)
- Wegrijassistent (UH2)
Overig
- RS keramische remmen grijs (PC6)
- Audi demperregeling incl. Audi drive select (2I0)
- Donkere Matrix LED-koplampen, inclusief LED-achterlichten (matrix LED koplampen) (PXC)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Modelcode: 8Y
Maten en gewichten
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart-micrommatagroen
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Instappakket (inbegrepen):
● Controle van water, olie, licht en banden
● De vloeistoffen worden indien nodig op peil gebracht
● Geldige APK
● Vrijwaren van de huidige auto
● Tenaamstelling
● Wettelijke garantie - Century Private Lease Afleverpakket VWPFS (€ 895 meerprijs):
Ons afleverpakket: helder en eenvoudig
Bij aanschaf van jouw occasion bieden we één compleet afleverpakket:
- 12 maanden Century- of fabrieksgarantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- 25 liter brandstof
- Poetsen in & exterieur
- 24/7 pechhulp binnen Europa
Let op: dit pakket is enkel geldig voor Private Lease via VWPFS
- Century afleverpakket (€ 1.095 meerprijs):
Ons afleverpakket: helder en eenvoudig
Bij aanschaf van jouw occasion bieden we één compleet afleverpakket:
- 12 maanden Century- of fabrieksgarantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- 25 liter brandstof
- Poetsen in & exterieur
- 24/7 pechhulp binnen Europa
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Audi RS3 vs. Mercedes-AMG A45 S - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.480 cc |
| Max. vermogen | 294 kW (400 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.850 x 1.438 mm |
| gewicht | 1.545 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.075 kg |
| Inhoud bagageruimte | 325 - 1.145 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,8 s |
| CO2-uitstoot | 207 g/km |
Opties
Century Occasion Centrum
Bornholmstraat 409723 AX Groningen


















































