
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi RS3
Sportback 2.5 TFSI S tronic quattro Sportback Hulk uitvoering|carbonpack|Ceramische remmen|
€ 72.450202342.709 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Head-up display
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2023 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Aandrijvingstype: Vierwielaandrijving (1X1)
- Chassis met demperregeling (Magnetic Ride)
- Dakrandspoiler Carbon (5J5)
- Designpakket: RS groen
- Designpakket: RS groen, uitgebreid (plus) (PEE)
- Dynamica-pakket plus (PA3)
- Interieurinrichting: Decordelen Carbon Atlas mat (5MB)
- Keramisch remsysteem voor, Remzadels Hulk Groen gespoten
- Kontur / ambienteverlichtings-pakket (plus) (QQ2)
- Lichtmetalen velgen voor/achter: 9x19 / 8x19 (5-Y-Spaaks, zwart met grafische druk) (52V)
- Maximumsnelheid 290 km/h
- Panorama-klapdak elektrisch (3FB)
- RS-sportstoelen voor (Q1D)
- RS Exterieur-pakket Zwart glimmend (5L5)
- Sport-chassis verlaagd
- Stuur (Sport/leder - 3-spaaks, afgeplat aan de onderzijde) met Multifunctie plus en Schakelfunctie (2PK)
- Aansluiting (12V-aansluiting) in Bagage-/laadruimte
- Aansluiting (12V-aansluiting) in Middenconsole voor
- Aansluiting (12V-aansluiting) op de achterbank (Middenconsole)
- Achterbankleuning gedeeld/klapbaar (40:20:40) (3NT)
- Achterlichten led met dynamisch knipperlicht
- Adaptief remlicht
- Airbag passagierszijde uitschakelbaar (4UF)
- Audi connect (Nood- en assistance-systeem) (IW3)
- Audi connect plus (Op internet gebaseerde diensten) (IT3)
- Audi connect Sleutel (2F1)
- Audi Drive Select (EF1)
- Audi Smartphone Interface (IU1)
- Bagagenet
- Bagageruimteafdekking / Verduistering
- Bandenreparatieset (1G8)
- Beglazing achter verduisterd (privacybeglazing) (QL5)
- Bestuurders-informatiesysteem (FIS) met kleurendisplay
- Binnenspiegel met Dimautomaat (4L6)
- Bluetooth-handsfree-installatie met Spraakherkenning (Audi Phone Box) (9ZE)
- Buitenspiegel electr. verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, met Dimautomaat en Stoeprandfunctie (6XI)
- Buitenspiegel met Stoeprandfunctie, rechts
- Buitenspiegel zwart (6FJ)
- Bumper Sport-design (S-line)
- Carrosserie: 4-deurs
- Combi-instrument digitaal (virtual cockpit plus) met RS-design (7J3)
- Comfort-airco-automaat 2 zones (9AK)
- Comfort-sleutel met sensorgestuurde achterklepontgrendeling en diefstalalarmsysteem (PG3)
- Dakbekleding Stof, zwart (6NQ)
- Deurbekledinginzet in alcantara
- Diefstalalarmsysteem + interieurbeveiliging / sleepbeveiliging
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d (4BI)
- Hoofdairbag-systeem (sideguard)
- Hoofdsteunen achter (3-voudig) (3T2)
- Instaplampen LED met Projectie-functie (9TK)
- Instaplijsten met Aluminiuminzetstuk en Logo, verlicht (VT2)
- Kinderslot electr. bediend (4H5)
- Knipperlichten LED in Buitenspiegel geïntegreerd
- Koplamp verduisterd
- Krik (1S1)
- Lendensteun voor, electr. verstelbaar (7P1)
- Matrix-led-koplamp (8G4)
- Motor 2,5 L - 294 kW 20V TFSI
- Multimedia-interface MMI Navigation Plus met MMI Touch (7UG)
- Niet-rokerspakket (9JA)
- Opberg- en bagageruimte-pakket (QE1)
- Optiek-pakket Zwart
- Optiek-pakket Zwart plus (4ZP)
- Parelmoereffect-lak (6Y6Y)
- Parkeerhulp voor en achter, akoestisch en optisch met selectieve indicatie (APS Plus)
- Parkeerhulp voor en achter, optisch (APS Plus)
- Pedalen en Voetsteun in Roestvrij staal (VF1)
- Progressive-besturing (1N7)
- Rijassistent-systeem Beschermingssysteem voor inzittenden (Audi pre sense basic) (7W1)
- Rijassistent-systeem Bocht-assistent links
- Rijassistent-systeem Dwarsverkeer-assistent Achterkant
- Rijassistent-systeem remassistent (Audi Pre Sense Front) (8J3)
- Rijassistent-systeem Remassistent (Volgende botsing)
- Rijassistent-systeem Uitstapwaarschuwing
- Rijassistent-systeem Uitwijk-assistent (4G3)
- RS-Frontstoßfänger Sport-design
- Ruitensproeistukken en Buitenspiegel verwarmd
- Schakel-/selectiehefboomgreep Alcantara / Microvezel (7F9)
- Snelheidsbegrenzersysteem
- Sound-systeem Bang & Olufsen (9VS)
- Spatbordverbreding
- Stoelbekleding/kussens: leer fijne nappa, ruitenstiksel met logo-afdruk in voorstoelleuningen
- Stoelbezettingsdetectie voor Veiligheidsgordels (1I0)
- Stoelverwarming voor (4A3)
- Stuurwielkrans Audi exclusive Alcantara met 12-uurweergave (Extra-AV naar Stuur)
- Transmissie 7 versnellingen - dubbelkoppeltransmissie S-tronic (G1D)
- Uitstapwaarschuwing (79H)
- Universele interface Bluetooth
- USB-interface voor Achterbankpassagiers (7B9)
- Vloermatten Audi exclusive met Logo en Contrastnaad
- Wegrijblokkering (elektronisch)
- Zij-airbag voor midden (Interactie airbag)
Meer informatie
Modelcode: -
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Soul (black) (QW)
Emissieklasse: Euro 6e
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket:
✅ Geldige APK (minimaal 6 maanden)
✅ RDW-Leges


Audi RS3 vs. Mercedes-AMG A45 S - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.500 cc |
| Max. vermogen | 294 kW (400 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.850 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.640 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.055 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,8 s |
| Actieradius | 591 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| CO2-uitstoot | 211 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Mar-Automotive
Madame Curiestraat 243316 GN Dordrecht




























































