

Audi RS Q3
RS Q3 2.5 TFSI
€ 59.800202186.829 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 september 2021 |
| APK | 14 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 126.625 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Audi RSQ3 Sportback quattro 400 pk|Pano|Matrix LED|RS-Design|Vol opties!
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Zeer complete en sportieve Audi RSQ3 Sportback quattro in uitstekende staat. De 2.5 TFSI 5-cilinder levert maar liefst 400 pk en klinkt zoals alleen een vijfcilinder dat kan. Dankzij de quattro vierwielaandrijving en het adaptieve sportonderstel is dit een auto die zowel comfortabel als zeer dynamisch rijdt.
Belangrijkste specificaties:
Uitvoering & opties:
Technologie & multimedia:
Veiligheid & assistentie:
Extra’s:
U bent van harte welkom om deze RSQ3 te bezichtigen en te ervaren!
Inruil en financiering mogelijk.
Neem voor meer informatie contact op met 0512-550191 (ook whatsapp) of via info@eeltjetalstra.nl
Kijk voor alle foto's op eeltjetalstra.nl
Let op; wij zijn geopend op afspraak.
Disclaimer: hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, kan er natuurlijk wel eens een foutje insluipen. Hier kunnen wij op geen enkele wijze aansprakelijk voor worden gesteld.
Eeltje Talstra
Dalweg 9
9231HW Surhuisterveen
0512550191
info@eeltjetalstra.nl
www.eeltjetalstra.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.480 cc |
| Max. vermogen | 294 kW (400 pk) |
| Max. koppel | 480 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.507 x 1.850 x 1.557 mm |
| gewicht | 1.675 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1.400 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,5 s |
| Actieradius | 625 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| CO2-uitstoot | 206 g/km |
| Energielabel | G |





