

Audi RS Q3 Sportback
TFSI
€ 62.900202158.754 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 februari 2021 |
| APK | 24 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 120.970 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Welkom bij Van Mossel Volkswagen Weert, uw officiële Volkswagen/Audi dealer.
Hier vindt u een groot aanbod jong gebruikte Volkswagen/Audi dealer occasions.
De vermelde verkoopprijs is rijklaar inclusief vloeistofcontrole, APK, reinigingsbeurt, BTW en BPM.
Onze Occasion Manager Ramon van de Wiel maakt graag een taxatie van uw inruilauto. Neem contact op 0495-584584 of 06-15530581 uw vraag mailen kan naar ramon.vandewiel@vanmossel.nl
Graag tot ziens bij:
Autobedrijf Van Mossel Volkswagen Weert
Edisonlaan 1
6003 DB Weert
0495 - 584 584
Welkom bij Van Mossel Weert, uw officiële Volkswagen en Audi dealer. Hier vindt u het grootste aanbod nieuwe en jong gebruikte Volkswagens (Bedrijfswagens) en Audi's.
Deze scherp geprijsde auto kan snel rijden. Wij maken ook graag een taxatie van uw inruilauto.
Adres: Edisonlaan 1, 6003 DB, Weert
Online: www.vanmossel.nl/volkswagen en www.vanmossel.nl/audi
De vermelde verkoopprijs is de rijklaarprijs inclusief afleverkosten exclusief onderhoudsbeurt. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud.
Modelcode: F3
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart-rood
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking voor onderhoud
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
12 maanden A-selectie garantie (€ 295 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): Audi Selectie :plus; Nieuwe APK; modificatie, reinigingsbeurt, vloeistofcontrole
Van Mossel Service Pakket Plus (€ 1.295 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.480 cc |
| Max. vermogen | 294 kW (400 pk) |
| Max. koppel | 480 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.507 x 1.850 x 1.557 mm |
| gewicht | 1.675 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1.400 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,5 s |
| Actieradius | 625 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| CO2-uitstoot | 232 g/km |
| Energielabel | G |






