
€ 72.400
Bouwjaar | 2011 |
KM stand | 78.481 |
- Eerste eigenaar
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 2 |
Datum eerste toelating | 22 juli 2011 |
APK | 29 april 2026 |
BTW aftrekbaar | nee |
Import auto | ja |
Catalogusprijs | € 216.273 |
Omschrijving
Van deze perfect onderhouden cabrio krijgt u het echte zomergevoel. In picobello staat, rijdt als een zonnetje! In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Audi R8 Spyder altijd de controle. Deze auto uit 2011 heeft 78481 kilometer op de teller staan. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Het interieur is luxe uitgevoerd met leren bekleding. Deze Audi R8 Spyder legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Ook is de auto voorzien van: 19 inch lichtmetalen velgen, Audi instelbaar onderstel (drive select), warmtewerend glas, verstelbare lendensteunen, metallic lak, elektrisch bedienbare ramen voor en elektrisch inklapbare buitenspiegels.
Perfect geluid in de auto kan er ook nog eens prachtig uitzien, met sound & design van het Bang & Olufsen audiosysteem. Er is geen bestemming die het aanwezige navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Deze Audi is voorzien van verstelbaar stuur, automatisch dimmende binnenspiegel, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi R8 Spyder samen. Is de bandenspanning aan de lage kant? Dan geeft het bandenspanningscontrolesysteem direct een seintje.
Mooi om te zien, nog beter om te voelen. Overtuig uzelf met een proefrit in deze cabrio. Bel nu!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Stuur verstelbaar
Overige
- Audi radio DVD-Navigatiesysteem plus (PNA; Audio-navigatie full map)
- Audi Magnetic Ride (1BL; Elektrisch variabele schokdemperafstelling)
- Audi music interface (UF7)
- Audi parking system advanced (7X8)
- Bang en Olufsen Sound System (9VK; Audio installatie premium)
- Buitenspiegels, automatisch dimmend en elektrisch inklapbaar (6XK)
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Lendensteunen, elektrisch verstelbaar op de stoelen (7P1; Lendesteunen (verstelbaar))
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor en achter)
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2010 - dec. 2012
Modelcode: Typ 42
Laadvermogen: 325 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: Rood
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Bij Autobedrijf Gert van den Berg bent u met uw auto aan het juiste adres. Met ruim 30 jaar ervaring bedienen wij onze klanten in de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's van alle merken. Ook hebben wij 4 monteurs in de werkplaats die met liefde voor hun vak uw auto verzorgen met betrekking tot onderhoud, reparaties, schades en glasschades. Kijk op www.autobedrijfgertvandenberg.nl voor ons actuele aanbod en voor de openingstijden! We helpen u graag onder het genot van een kop koffie of thee! De complete fotoreportage kunt u bekijken op onze website.
Autobedrijf Gert van den Berg werkte tot voor kort met all incl. prijzen en dat hield in dat de prijs waar de auto voor te koop stond incl. onderhoud, garantie etc. was, maar omdat de markt heel erg is veranderd en we toch transparant willen blijven hebben we drie afleveringspakketten gemaakt:
- Pakket 1 ; Bij pakket 1 kiest u voor de meeneemprijs maar de auto heeft dan wel minimaal een half jaar apk, krijgt een afleveringsinspectie en de auto gaat keurig van binnen en buiten gereinigd de weg op voor 195,00.
- Pakket 2 ; Als u voor pakket 2 kiest krijgt u extra zekerheid op het mechanisch gedeelte van de motor en de versnellingsbak in de vorm van drie maanden garantie op deze delen en is incl. pakket 1 voor 595,00.
- Pakket 3 ; Full-service, u krijgt de auto met een onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden BOVAG garantie, van binnen en buiten geheel gereinigd en minimaal een halve tank brandstof. Deze prijs is een indicatie en afhankelijk van het type auto vanaf 995,00.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Voor de huidige beschikbaarheid van dit voertuig vragen wij u contact met ons op te nemen.
Rij-impressie Audi R8 V10 Spyder
- Eerste rijtest
Specificaties
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 2 |
Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
Aantal cilinders | 8 |
Cilinderinhoud | 4.163 cc |
Max. vermogen | 316 kW (430 pk) |
Max. koppel | 430 Nm |
Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.900 x 1.250 mm |
Massa | 1.640 kg |
Max. toelaatbare massa | 1.965 kg |
Inhoud bagageruimte | 100 l |
Inhoud brandstoftank | 75 l |
Topsnelheid | 300 km/h |
Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 s |
Actieradius | 555 km |
Brandstofverbruik bebouwde kom | 20,0 l/100km (1 op 5,0) |
Brandstofverbruik buitenweg | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
Brandstofverbruik gecombineerd | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
CO2-uitstoot | 315 g/km |
Energielabel | G |
Opties
Autobedrijf Gert van den Berg
Groeneweg 253851 KA Ermelo