

Audi Q6 e-tron
S edition | Adaptive air suspension | Adaptive cruise control | Audi sound system
€ 86.330202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 86.330 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 308 - € 337 |
Hij levert uitstekende prestaties en doet dat met zorg voor het milieu. Maar tegelijk is de Audi Q6 e-tron ook gewoon een auto die u volop ruimte en comfort biedt. Milieuvriendelijk, stil en uitstekende rijprestaties: dat zijn de voordelen van de elektromotor. Ten opzichte van het standaard model onderscheidt deze Audi zich met sportieve S-Line styling. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. De aanwezige luchtvering zorgt voor meer veiligheid en rijcomfort onder alle omstandigheden. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Licht en luchtpartijen: u krijgt ze bijgeleverd dankzij het glazen panoramadak. De kwaliteit van de matrix LED-verlichting geeft het gevoel dat u bij daglicht rijdt. Tot de uitrusting van deze Audi behoren ook S-line sportonderstel, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Audi audiosysteem en Mmi plus navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze Q6 e-tron aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.
Nieuw: Ja
Referentienummer: 233225
Productienummer: 233225
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 588 km
Accutype: LCO
Laadvermogen: 526 kg
Wielbasis: 289 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,1 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Rijklaargewicht: 2275 kg
Interieur: Interieur S met sportstoelen, leder/kunstleder-combinatie zwart
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. koppel | 580 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.770 x 1.940 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 2.175 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.701 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 588 km |
| Energielabel | A |





