

Audi Q6 e-tron
S edition | Adaptive air suspension | Adaptive cruise control | Audi sound system
€ 96.340202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 96.340 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 327 - € 358 |
Hij is doordacht innovatief en duurzaam als geen ander: de elektrische Audi Q6 e-tron biedt met zijn elektrische aandrijving een ongekende rijervaring. U hoort slechts het lichte gezoem van de elektromotor tijdens het rijden. Lekker sportief en een tikkie stoer: de S-Line styling geeft een hele dynamische uitstraling. Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Kinderkopjes en kasseien? U merkt er niets van, dankzij de luchtvering. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Een heerlijke hoeveelheid daglicht zorgt voor een riant en ruimtelijk effect door het glazen panoramadak. De verlichting van de koplampen geeft het gevoel dat het altijd dag is. De slimme matrix LED-technologie past zich aan bij tegenliggers, zonder verlies van lichtkwaliteit. Tot de uitrusting behoren ook S-line sportonderstel, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Waarheen gaat de reis? Het Mmi plus navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! De automatische veiligheidssystemen in deze Audi fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Wordt dit uw nieuwe auto? We verwelkomen u graag om u deze Q6 e-tron te laten zien, en dan leggen we u ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.
Nieuw: Ja
Referentienummer: 233171
Productienummer: 233171
Accutype: LCO
Actieradius: 553 km
Laadvermogen: 526 kg
Wielbasis: 289 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Rijklaargewicht: 2400 kg
Interieur: Interieur S met sportstoelen, leder/kunstleder-combinatie zwart
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. koppel | 580 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.770 x 1.940 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 2.300 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.826 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 s |
| Actieradius | 553 km |
| Energielabel | A |





