
Audi Q5
55 TFSIe 367pk quattro Competition | SoH 99% | Panoramadak | Luchtvering | 360 Camera | Stoelverwarming

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 oktober 2022 |
| APK | 4 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 95.704 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
*Private Lease deze Audi Q5 vanaf € 904,- per maand, op basis van 48 maanden en 10.000 km per jaar.
Bij Private Lease van Pouw rijd je onbezorgd een gebruikte Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda of CUPRA tegen een vast bedrag per maand. Je hoeft alleen nog maar te tanken! Dat betekent dat je geen zorgen hebt over kosten zoals afschrijving, rente, afleverkosten, verzekering, motorrijtuigenbelasting, reparaties en onderhoud of schadeherstel en pechhulp. Vraag uw Pouw verkoopadviseur naar de mogelijkheden en voorwaarden.
Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- S Line exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- koplampreiniging
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- luxe lederen/microvezel bekleding
- voorstoelen verwarmd
- aluminium interieur afwerking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch sper differentieel
Overig
- Assistentie Pakket (parkeer assistent)
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantielabel: Audi Approved Plus
Leaseprijs: € 904 p/m (private lease, 48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Audi Approved (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Audi Approved Plus
- Standaard (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Audi Approved"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.920 x 1.659 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 40 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,4 l/100km (1 op 41,7) |
| CO2-uitstoot | 39 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Pouw Rijssen
Kalanderstraat 27461 JM Rijssen







































































