
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q5 Sportback
2.0 TFSI e-hybrid quattro S edition Competition
€ 88.900202615 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Audi Sport wielen 21", 5-dubbelspaak-Y, grijs zijdemat, glansgedraaid (53D)
- Mythos zwart (0E0E)
- S Line exterieur
- Akoestische ramen voordeuren (VW5)
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend (6XK)
- Bumpers in vollak (FB4/Y4T)
- Comfort opening kofferdeksel (4E6)
- Comfort sleutel zonder safelock (4K5)
- Dakreling zwart (3S2)
- Instapverlichting met projectie in de buitenspiegels (1J2)
- Koplampreinigingssysteem met sproeiervloeistofpeilindicator (8X8)
- LED-achterlichten pro (8VP)
- Matrix LED koplampen (8G4)
- Mechanisch zwenkbare trekhaak (1D4)
- Privacy glas (QL5)
- Thermische isolatie en akoestische beglazing voorruit (4GQ)
- Zwarte buitenspiegelbehuizing (6FJ)
Infotainment
- Audi Connect diensten (IT3)
- Smartphone interface (IU6)
- Audi phone box (9ZE)
- Audi Phone Box (9ZE)
- Audi sound system (9VD)
- Audi virtual cockpit plus (9S9)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Digitale sleutel (2F1)
- MMI passagiersdisplay (JH1)
Interieur & Comfort
- Automatische comfort airconditioning met 3 zones (9AQ)
- kunstlederen interieurdelen
- Verwarmbare voorstoelen (4A3)
- Akoestisch voertuigwaarschuwingssysteem (GM4)
- Ambiente lichtpakket plus (QQ2)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (4L6)
- Bagageruimte- en opbergpakket (PKC)
- Decorinleg mat geborsteld aluminium antraciet met lineair reliëf (5MB)
- Draadloze sleutel zonder safelock (4I7)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Hndmatige stuurwielverstelling (2C5)
- Middenarmsteun voor a4 (6E3)
- Omgevingscamera's (KA4)
- S line interieur in zwarte Dinamica microvezel/leder combinatie (PWN)
- Uitgebreide interieurvoorverwarming en -ventilatie (GA2)
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- Aandacht en vermoeidheidsdetectie (EM2)
- achteruitrij assistent
- Adaptieve rijassistent plus (GJ7)
- Airbags voor, airbag passagier voor kan worden gedeactiveerd (4UF)
- Kruispunt assistent (JX1)
- Lane Departure Warning met noodassistent (6I5)
- Noodremassistent voor (8J5)
- Parkeerassistent Plus (FT1)
- Parkeerhulp plus met afstandsweergave (9X0)
- Rijstrookwissel- en uitstapwaarschuwing, dwarsverkeerassistent achter en afslagassistent achter (79H)
- Snelheidsbegrenzer op basis van verkeersborden (LT2)
- Uitwijkhulp en hulp bij afslaan voor (4G3)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
- Zijairbags voor en achter met hoofdairbagsysteem en interactie-airbag voor (6C4)
- Zijairbags voorin, gordijnairbags, centrale airbag voorin (6C2)
Overig
- Adaptieve luchtvering (1BS)
- e-tron oplaadsysteem compact (NW1)
- Fabrieksgarantie
- Geheugenfunctie voor bestuurdersstoel en buitenspiegels (Buitenspiegels elektr. met geheugen) (AI1)
- S line interieur in zwarte Dinamica microvezel/leder combinatie (Bovenkant en onderkant dashboard in microvezel Dinamica, lederen/kunstlederen/microvezel bekleding) (PWN)
Meer informatie
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Soul (black) (AR)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Fabrieksgarantie: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Garantiepakketten : Kijk op onze desktop website voor meer foto's van deze auto. Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten autobedrijf, op onze website staan de verkoop pakketten.
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| gewicht | 2.145 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.735 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Actieradius | 92 km |
| CO2-uitstoot | 61 g/km |
Opties
Heger en Veldwijk Automotive B.V.
Noorderbreedte 13845 MB Harderwijk



























































