
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q5 Sportback
2.0 TFSI e-hybrid quattro S edition Competition
€ 87.700202612 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- S Line exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend (6XK)
- Bumpers in vollak (FB4/Y4T)
- Comfort opening kofferdeksel (4E6)
- Comfort sleutel zonder safelock (4K5)
- Dakreling zwart (3S2)
- Digitale OLED-achterlichten (8VY)
- Instapverlichting met projectie in de buitenspiegels (1J2)
- Koplampreinigingssysteem met sproeiervloeistofpeilindicator (8X8)
- Matrix LED koplampen (8G4)
- Mechanisch zwenkbare trekhaak (1D4)
- Privacy glas (QL5)
- Zij- en achterruiten met warmte-isolerende beglazing (4KC)
- Zwarte buitenspiegelbehuizing (6FJ)
Infotainment
- Audi Connect diensten (IT3)
- Smartphone interface (IU6)
- Audio-installatie
- Audi phone box (9ZE)
- Audi Phone Box (9ZE)
- Audi virtual cockpit plus (9S9)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Digitale sleutel (2F1)
- MMI passagiersdisplay (JH1)
- USB-poorten met verhoogd laadvermogen (U9E)
Interieur & Comfort
- Automatische comfort airconditioning met 3 zones (9AQ)
- kunstlederen interieurdelen
- Akoestisch voertuigwaarschuwingssysteem (GM4)
- Ambiente lichtpakket plus (QQ2)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (4L6)
- Bagageruimte- en opbergpakket (PKC)
- Draadloze sleutel zonder safelock (4I7)
- Elektrische stuurwielverstelling (2C7)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Hndmatige stuurwielverstelling (2C5)
- Interieur applicaties in aluminium optiek (QJ1)
- Middenarmsteun voor A4 (6E3)
- Omgevingscamera's (KA4)
- S line interieur elektrisch verstelbare sportstoelen met massage en ventilatie in zwart leder (PWO)
- Uitgebreide interieurvoorverwarming en -ventilatie (GA2)
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- Aandacht en vermoeidheidsdetectie (EM2)
- achteruitrij assistent
- Adaptieve rijassistent plus (GJ7)
- Airbags voor, airbag passagier voor kan worden gedeactiveerd (4UF)
- Kruispunt assistent (JX1)
- Lane Departure Warning met noodassistent (6I5)
- Noodremassistent voor (8J5)
- Parkeerassistent Plus (FT1)
- Parkeerhulp plus met afstandsweergave (9X0)
- Snelheidsbegrenzer op basis van verkeersborden (LT2)
- Uitwijkhulp en hulp bij afslaan voor (4G3)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
- Zijairbags voor en achter met hoofdairbagsysteem en interactie-airbag voor (6C4)
- Zijairbags voorin, gordijnairbags, centrale airbag voorin (6C2)
Overig
- Audi Sport wielen 21", veelspaak-S, zwart metallic, glansgedraaid (53A)
- Adaptieve luchtvering (1BS)
- e-tron oplaadsysteem compact (NW1)
- Fabrieksgarantie
- MMI experience pro (PYH)
- S line interieur elektrisch verstelbare sportstoelen met massage en ventilatie in zwart leder (Bovenkant en onderkant dashboard in microvezel Dinamica, Stoelventilatie voor) (PWO)
- Tech pro (Parkeerassistent pro met remote functionaliteit) (PQ3)
- Winterpakket (PYE)
Meer informatie
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Black (GX)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Fabrieksgarantie: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Garantiepakketten : Kijk op onze desktop website voor meer foto's van deze auto. Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten autobedrijf, op onze website staan de verkoop pakketten.
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| gewicht | 2.145 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.735 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Actieradius | 92 km |
| CO2-uitstoot | 61 g/km |
Opties
Heger en Veldwijk Automotive B.V.
Noorderbreedte 13845 MB Harderwijk






























































