
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q4 e-tron
50 quattro Launch edition S Competition 77 kWh | VS99942 |
€ 32.450202191.817 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 december 2021 |
| APK | 2 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 78.844 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 290 - € 317 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kleur grijs
- kunstlederen/stof bekleding
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- S Line exterieur
- WiFi
Bedrijfsinformatie
Ontdek elke dag nieuwe auto's op Autohero.com en leer meer over onze voordelen.
Alle auto’s zijn getest en rijklaar gemaakt
Inclusief 12 maanden garantie
21 dagen geld-terug-garantie
Uit eigen voorraad, snel geleverd
Bestel nu en wij bezorgen jouw auto bij je thuis
Ruil je oude auto in*
Flexibele financieringsopties
*Kies je voor inruil? Wij komen je nieuwe auto bezorgen en nemen wij je oude auto meteen mee.
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons verkoopteam is 6 dagen per week bereikbaar. Neem contact met ons op via het contactformulier of telefonisch tijdens onze ruime openingstijden. Ons team is van maandag t/m donderdag bereikbaar van 09:00 tot 19:00, op vrijdag en zaterdag van 09:00 tot 18:00 en op zondag van 12:00 tot 16:00.
Wij hanteren bij Autohero vaste prijzen.
Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld. Ondanks alle inspanningen kan er een fout in de advertentie voorkomen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de advertentie. Controleer bij levering de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Kijk voor een volledig overzicht van de auto en meer foto's op onze website.
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 460 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.640 mm |
| gewicht | 2.110 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Actieradius | 488 km |
| Energielabel | A |
Opties
Autohero NL Amsterdam
Alleen Online1101 CL Amsterdam





































