
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q4 Sportback e-tron
40 S edition 77 kWh 93% SOH Sportstoelen|Camera|ACC
€ 32.445202291.371 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 maart 2022 |
| APK | 5 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 66.268 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 270 - € 296 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Koplampreiniging
- Matrix LED koplampen
- S Line exterieur
Veiligheid
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Assistentie Pakket (File-assistent, Rijstrooksensor met correctie)
- Camera
- Dynamic-pakket (Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk, Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk)
- Elektrische kofferbakklep
- File-assistent
- Interieur-pakket
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- Oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Aandrijving
Actieradius: 520 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 235/55 R19
Bandenmaat achter: 255/50 R19
Maten en gewichten
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 277 cm
Accu
Accu laadsnelheid: 78 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 549 km actieradius per uur
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14,8 kWh/100km
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 495): EV Service Pakket: EV Servicepakket Poetsen / Vol laden Rijklaar maken incl vloeistof controle
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
Bedrijfsinformatie
Gelieve eerst te bellen voor een afspraak om teleurstellingen te voorkomen.
Welkom bij HD Car Store,
Wij zijn gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte Nederlandse personenauto's.
INRUILEN: Dit kan wanneer u ons het kenteken, de kilometerstand en enkele foto's van binnen en buitenkant kan doen toekomen via WhatsApp (06-15427201 ), dan kunnen wij u een passend voorstel doen.
FINANCIEREN: Wij zijn erg goed in het regelen van financieringen. Wij vergelijken bij tal van banken en hebben vaak al binnen 30 minuten duidelijk of financieren mogelijk is voor u inclusief de bijbehorende tarieven. (06-15427201)
-Wij zijn een RDW-erkend bedrijf.
*Alle aankoopkeuringen zijn toegestaan* : Merkdealer - BOVAG - DEKRA
* HD Car Store heeft alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.610 mm |
| gewicht | 2.020 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 535 - 1.460 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 520 km |
| Energielabel | A |
Opties
HD Car Store B.V.
Vlierwerf 44704 SB Roosendaal
































