
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q4 e-tron
45 quattro S Edition Competition 82 kWh | PANO | TREKHAAK
€ 59.90020261.450 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 mei 2026 |
| APK | 20 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 59.435 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 290 - € 317 |
Omschrijving
Century Autogroep is in Noord-Nederland de grootste aanbieder van dealerkwaliteit geselecteerde occasions met een perfecte prijs/kwaliteit verhouding waarvan de historie altijd bekend is.
Koop:
Bij aanschaf van een occasion kunt u een keuze maken uit onze onderhoud en zekerheid pakketten variërend van basis tot luxe inclusief o.a. de labels Das Welt Auto, ZekerŠKODA en Audi Selectie Plus. Inruil en financiering is altijd mogelijk
Alle prijzen zijn onder voorbehoud van druk – en zetfouten.
Privé Plan:
Wilt u graag kopen maar niet uw spaargeld gebruiken? Kies dan voor een Privé Plan. Dit is een particuliere financiering die is afgestemd op de gebruiksduur en de restwaarde van uw auto. Door te werken met een slottermijn, kunnen wij u een financiering met lage maandlasten aanbieden.
Autoverzekering via Century Autogroep:
Verzeker uw auto met een autoverzekering via Century Autogroep en profiteer onder andere van de unieke extra premiebescherming en tot 3 jaar aankoopwaarderegeling. Schadeherstel vindt, zonder eigen risico (behalve bij ruitvervanging), via de dealer plaats met 100% originele onderdelen. Bij schadeherstel, diefstal of total loss kunt u rekenen op vervangend vervoer. Zo bent u altijd verzekerd van mobiliteit.
De vermelde actieradius kan variëren door rijstijl, snelheid, gebruik van comfort-/nevenverbruikers, buitentemperatuur, aantal passagiers/bagage, gekozen rijprofiel en topografische omstandigheden.
Wilt u meer weten? Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging of een proefrit.
Welkom bij Century Autogroep! Al sinds 1932.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Trekhaak wegklapbaar (1M6)
- Velgen Audi Sport, 10-spaak-ster-aero, zwart, glansgedraaid (56J)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- aluminium delen exterieur
- Dakreling, zwart (3S2)
- glans exterieur delen
- Matrix LED koplampen (PXC)
- Privacy glas (QL5)
- S Line exterieur
Infotainment
- Audi connect Navigatie & Infotainment plus (IT3)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Audi sound system (9VD)
- MMI navigatie plus (PYG)
Interieur & Comfort
- achterbank neerklapbaar
- Acoustic Vehicle Alerting System (AVAS) (GM1)
- Decoratielijsten, donker geborsteld mat aluminium (5TG)
- hemelbekleding donker
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ9)
- S-line-interieur met sportstoelen en zwarte stoffen-kunstlederen bekleding (PWK)
- sportief interieur
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- variabele stuuroverbrenging
- Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels (2FS)
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- uitstap waarschuwing
Overig
- Assistentiepakket "Safety" (Parkeerhulp plus, Rijstrooksensor met correctie) (PYL)
- Comfortpakket (binnenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, lendesteunen (verstelbaar)) (PYA)
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2026
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 277 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 28 minuten
Actieradius: 526 km
Interieurkleur: Zwart-zwart-rotsgrijs
Beschikbare afleverpakketten:
- Instappakket (inbegrepen):
• Controle van water, olie, licht en banden
• De vloeistoffen worden indien nodig op peil gebracht
• Geldige APK
• Vrijwaren van de huidige auto (indien van toepassing)
• Tenaamstelling
• Wettelijke garantie - Century Private Lease Afleverpakket VWPFS (€ 895 meerprijs):
Ons afleverpakket: helder en eenvoudig
Bij aanschaf van jouw occasion bieden we één compleet afleverpakket:
- 12 maanden Century- of fabrieksgarantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- 25 liter brandstof
- Poetsen in & exterieur
- 24/7 pechhulp binnen Europa
Let op: dit pakket is enkel geldig voor Private Lease via VWPFS
- Century afleverpakket (€ 1.095 meerprijs):
Ons afleverpakket: helder en eenvoudig
Bij aanschaf van jouw occasion bieden we één compleet afleverpakket:
- 12 maanden Century- of fabrieksgarantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- 25 liter brandstof
- Poetsen in & exterieur
- 24/7 pechhulp binnen Europa
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 545 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.632 mm |
| gewicht | 2.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Actieradius | 526 km |
| Energielabel | A |
Opties
Century Autogroep Groningen
Bornholmstraat 23 - 299723 AW Groningen
















