
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q4 e-tron
45 quattro S Edition Competition 82 kWh 286pk | Panoramadak | Achteruitrijcamera | Adaptive cruise control

Audi Q4 e-tron
45 quattro S Edition Competition 82 kWh 286pk | Panoramadak | Achteruitrijcamera | Adaptive cruise control
€ 56.881202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2026 |
| APK | 28 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 55.490 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 289 - € 317 |
Omschrijving
De bijtellingsregeling verandert per 1 januari 2026. Alleen in 2025 kunt u als zakelijke rijder nog profiteren van een verlaagd bijtellingspercentage voor elektrische voertuigen. In 2025 geldt namelijk 17% bijtelling over de eerste € 30.000 van de cataloguswaarde en 22% over het meerdere. Zet u uw auto dit jaar op kenteken, dan behoudt u dit lagere tarief gedurende 60 maanden, ook als die periode deels na 2026 valt. Vanaf 2026 geldt voor nieuwe registraties het standaardtarief van 22% bijtelling over de volledige cataloguswaarde
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 4ZP Optiekpakket zwart + Audi ringen zwart
- Aluminium delen exterieur
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Sportief interieur
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Assistentie Pakket Plus (Rijstrooksensor met correctie)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bots herkenning systeem
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarming/(koeling)
- kunstlederen/stof bekleding
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2025 - 2026
Wielbasis: 277 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: € 829 p/m (private lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Referentienummer: 218290
Productienummer: 218290
Fabrikant: Ames Oud-Beijerland Prinses Irenestraat 7 3261AP OUD-BEIJERLAND, NL 0883749765 http://www.ames.nl ames@leadnet.nl
Bedrijfsinformatie
Welkom bij Ames Autobedrijf Oud-Beijerland
Deze auto is bij Ames uit voorraad leverbaar. De prijs betreft een rijklaarprijs. Mocht u nog vragen hebben over deze of één van onze andere voorraadauto’s, neem dan contact op met ons op via 088-3749765 of via info@ames.nl. Ook bent u van harte welkom in één van onze showrooms. Onze verkoopadviseurs informeren en adviseren u geheel vrijblijvend. Ames biedt u ook aantrekkelijke mogelijkheden op het gebied van verzekering en financiering.
Alle informatie is onder voorbehoud van typ- en programmeerfouten.
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 545 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.588 x 1.865 x 1.632 mm |
| gewicht | 2.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Energielabel | A |
Opties
Ames Volkswagen Autobedrijf B.V. Oud-Beijerland
Prinses Irenestraat 73261 AP Oud-Beijerland
















