

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2023 |
| APK | 30 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 73.748 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
De Audi Q3 Sportback 45 TFSI e PHEV S Edition (S-Line) uit 2023 is een hybride benzine SUV van ongeëvenaarde klasse. Met de grijze metallic lak straalt deze auto pure elegantie en stijl uit. Met een vermogen van 150 PK en een 1395 CC motor is deze Audi een krachtige en efficiënte keuze voor elke rit.
Zodra je plaatsneemt in de Audi Q3 Sportback 45 TFSI e PHEV S Edition (S-Line), omringt de premium audio installatie je met ongeëvenaarde geluidskwaliteit. Het elektrisch glazen schuifdak zorgt voor een indrukwekkend gevoel van ruimte en vrijheid, terwijl de lichtmetalen velgen van 20" de sportieve uitstraling van deze auto versterken.
Met de rondomzicht camera heb je altijd een goed overzicht van je omgeving, terwijl de zwarte (glans) exterieur delen de stoere look van de Audi benadrukken. De elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing maakt het laden en lossen van bagage een fluitje van een cent, terwijl keyless entry/start ervoor zorgt dat je zonder gedoe kunt instappen en wegrijden.
De schakelpaddles geven je de controle over het schakelen, terwijl de elektrisch verstelbare passagiersstoel zorgt voor optimaal comfort voor al je medepassagiers. En dankzij de achteruitrijcamera parkeer je moeiteloos in elke situatie.
Ervaar het zelf en neem plaats achter het stuur van deze Audi Q3 Sportback 45 TFSI e PHEV S Edition (S-Line). Neem vandaag nog contact op met ons en ervaar de luxe, prestaties en comfort van deze prachtige hybride SUV.
Bij Liewes Roden koopt u uw occasion rijklaar en zonder verrassingen.
Onze verkoopprijzen zijn all-in prijzen inclusief:
✅ Minimaal 12 maanden BOVAG Garantie
✅ Onderhoudsbeurt volgens BOVAG-normen
✅ 12 maanden Liewes Mobiliteitsgarantie
✅ APK indien nodig
✅ Minimaal 20 liter brandstof of volle accu
✅ Tenaamstelling inbegrepen
✅ 14 dagen BOVAG omruilgarantie
✅ Thuisbezorgd door heel Nederland mogelijk
Sinds 1924 staan persoonlijke aandacht, service en kwaliteit centraal bij ons familiebedrijf in Roden.
Ook bieden wij het Liewes Service Plan aan: onderhoud en/of verlengde garantie tegen een vast bedrag per maand. Vraag gerust naar de mogelijkheden.
Onze online voorraad is actueel. Omdat meerdere geïnteresseerden tegelijk kunnen reageren, kunnen wij auto's helaas niet reserveren. Wilt u zeker weten dat een auto beschikbaar is? Neem dan vooraf even contact met ons op via 050 - 5016842.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Audio installatie premium
- Audio-installatie
- Bluetooth
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- WiFi
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lichtmetalen velgen 18"
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- S Line exterieur
Extra
- zwarte (glans) exterieur delen
- diffuser
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Glazen schuifdak
- schakelpaddles
- aluminium interieur afwerking
- geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/stof bekleding
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - apr. 2024
Referentienummer: 2624
Maten
Wielbasis: 268 cm
Accu
Aantal fasen acculader: 1
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14,6 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): CarSelexy Pakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Onze CarSelexy occasions (max. 3 jaar oud en 50.000 km) worden standaard geleverd inclusief: 12 maanden CarSelexy Excellent Garantie, 12 maanden Liewes Mobiliteitsgarantie, onderhoud volgens fabrieksvoorschrift, volle tank of volle accu, tenaamstelling én een compleet veiligheidspakket.; Nieuwe APK; 12 maanden CarSelexy Excellent Garantie, 12 maanden Liewes Mobiliteitsgarantie, Kenteken tenaamstelling, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, Veiligheidspakket: gevarendriehoek, verbandtrommel, lifehammer en veiligheidshesje, Volle tank brandstof / volle batterij bij EV
Overige informatie
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 55.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend


Audi RS Q3 - Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.840 x 1.567 mm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 45 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Liewes Roden
Ceintuurbaan Noord 1339301 NT Roden










































