
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q3 Sportback
1.5 e-hybrid 272pk S edition | 20" Velgen | Parkeerassistent
€ 70.82020262.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 mei 2026 |
| APK | 18 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 64.812 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Deze Audi Q3 Sportback is een demonstratieauto. Voor een bezichtiging, proefrit en de actuele kilometerstand kun je contact opnemen met Pouw in Apeldoorn. De auto is volgens strenge dealereisen rijklaargemaakt, voorzien van fabrieksgarantie en hij wordt afgeleverd met een volle tank brandstof.
Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas
- S Line exterieur
- aluminium delen exterieur
- koplampreiniging
- Metaalkleur parelmoer
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- kunstlederen interieurdelen
- velours/alcantara bekleding
- voorstoelen verwarmd
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- hemelbekleding donker
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportief interieur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
Overig
- comfortonderstel
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- Tech Pack Plus (achteruitrij assistent, uitstap waarschuwing)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart-zwart-agavegrijs zwart-zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantielabel: Audi Approved Plus
Beschikbare afleverpakketten:
- Audi Approved (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Audi Approved Plus
- Standaard (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Audi Approved"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.860 x 1.581 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.800 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.405 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 - 1.293 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 119 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,7 l/100km (1 op 58,8) |
| CO2-uitstoot | 45 g/km |
Opties
Pouw Apeldoorn
Ambachtsveld 17327 AZ Apeldoorn



























































