

Audi Q3
35 TFSI Advanced edition | Automaat | LED | Sportstoelen | Virtual Cockpit | DAB
€ 30.995202269.245 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 juli 2022 |
| APK | 7 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 55.182 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Modelreeks: jun. 2021 - apr. 2025
Modelcode: F3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 570 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 995): Full Service Pakket: • 12 maanden Bovag garantie* • Afleveringsbeurt volgens fabrieksschema • Nieuwe APK (indien < 6 maanden) • Controle van alle vloeistoffen • Reiniging van het in/exterieur • €25,- brandstof • Tenaamstelling van de auto • Vrijwaren van de inruil auto (indien van toepassing) • * Garantiewerkzaamheden dienen door Autobedrijf Aal-Storteboom Dieren te worden uitgevoerd
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Fabrikant: Aal-Storteboom Dieren Bosch Car Service Nijverheidslaan 2 6951KN DIEREN, NL 0313415286 http://www.aal-storteboom.nl verkoop@aal-storteboom.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Al onze auto’s worden bij binnenkomst gecontroleerd door onze werkplaats. Daarnaast worden onze occasions standaard voorzien van een vloeistoffencontrole, minimaal 6 maanden APK, een poetsbeurt en tenaamstelling. Tegen een meerprijs van € 995,- (of bij auto's met meer dan 200pk wordt de meerprijs €1.495,-) kunt u kiezen voor ons Full-Service afleverpakket. Hierbij wordt uw auto voorzien van een afleverbeurt volgens fabrieksvoorschrift, minimaal 6 maanden APK, €25,- brandstof, complete poetsbeurt en 12 maanden BOVAG garantie .
0313 - 415 286 | verkoop@aal-storteboom.nl | 06 - 28262738 (alleen Whatsapp).
Wij zijn van 08.00 uur tot 21.00 uur (behalve zondag) nu ook bereikbaar via Whatsapp: +31 6 28262738.
Op de zaterdag werken wij alleen op afspraak!
Bij ons kunt u uw auto voor slecht € 249,- laten behandelen met Waxoyl, ter bescherming van de originele lak.
Autobedrijf Aal-Storteboom is al jaren een bekend gezicht in Dieren en omgeving. Met onze Bosch Car Service bieden wij alles wat de veeleisende automobilist nodig heeft. Inruil van auto, camper, caravan, boot of motor altijd mogelijk!
Wij hopen dat het niet bij dit (internet) bezoek blijft en dat wij u binnenkort, persoonlijk, mogen ontvangen. Graag tot ziens!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.860 x 1.630 mm |
| gewicht | 1.505 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.075 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1.525 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 892 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 146 g/km |
| Energielabel | C |



