

Audi RS6
4.0 TFSI quattro MANSORY | FULL CARBON FORGED | DYNAMIC PLUS |
€ 212.900202125.317 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 oktober 2021 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 252.059 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Audi RS6 C8 Avant MANSORY | FULL CARBON FORGED | DYNAMIC PLUS |
Exterieur: Daytona Grey Pearleffect
Interieur: RS Leder Valcona, Zwart
Eerste Toelating: 10.2021
Kilometerstand: 25.317 km
Onder andere voorzien van:
MANSORY Widebody
MANSORY Rear Diffuser in Carbon Fibre
MANSORY Rear Spoiler Set in Carbon Fibre
MANSORY Side Skirts in Carbon Fibre
MANSORY Mirror Housings in Carbon Fibre
MANSORY Side Fender Attachments in Carbon Fibre
MANSORY Engine Bonnet in Carbon Fibre
MANSORY Front Grille Attachment in Carbon Fibre
MANSORY Front Spoiler in Carbon Fibre
MANSORY Forged Wheels 22" in Gloss Black
MANSORY Exhaust System incl. Tailpipes
Assistentiepakket Stad
Tour assistentiepakket
Audi ringen en belettering in glanzend zwart
Buitenspiegels koolstofvezel / Audi exclusief
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmd en inklapbaar, met automatische dimfunctie en geheugen Bluetooth handsfree systeem met spraakherkenning (Audi Phone Box)
Dynamisch pakket plus
Parkeerassistent
Head-up display
Koolstofvezel inlegwerk
Interieurelementen boven- en onderaan in leder
Ionisator voor luchtzuivering (Air Quality System)
Surroundview camerasysteem (bovenaanzicht)
Keramisch remsysteem voor en achter
Remklauwen rood gelakt
Digitaal instrumentenpaneel (virtual cockpit plus) met RS-design
Comfortsleutel met sensorgestuurde achterklepontgrendeling en antidiefstalalarmsysteem
Matrix LED-koplampen met laserlicht
Audi exclusief stylingpakket koolstofvezel/glanzend zwart
Panoramadak voor elektrisch, achter vast
Lak met pareleffect
Zijairbags voor en achter
Elektrisch sluitende portieren
Stoelbekleding / bekleding: Valcona geperforeerd leder, honingraat quilting, geventileerd)
Zonwering op achterportierruiten
Bang & Olufsen Advanced geluidssysteem
Sportuitlaatsysteem
RS plus sportonderstel met demperregeling
Verduisterde achterruit (privacybeglazing)
Ons bezoekadres is gevestigd op de Waterveste 2 in Houten centraal gelegen in het midden van Nederland.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is VDM Cars niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: C8
Laadvermogen: 665 kg
Wielbasis: 293 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Inbegrepen afleverpakket: All-in
Referentienummer: 901106
Kenteken: 901106
Productienummer: 901106
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cc |
| Max. vermogen | 441 kW (601 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.110 x 1.950 x 1.510 mm |
| gewicht | 2.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 73 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,6 s |
| CO2-uitstoot | 294 g/km |
| Energielabel | G |





