

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 oktober 2016 |
| APK | 14 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 171.889 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 309 - € 351 |
Omschrijving
Hierbij bied Private Collection Cars deze uitzonderlijke Audi RS6 Performance uit oktober 2016 aan. Deze RS6 is volledig in Audi Exclusive uitgevoerd in de zeldzame kleur Avocado Groen tot het Himalayan Grijs lederen interieur met zwarte stiksels. Een auto die in geen enkele garage onopgemerkt blijft.
Onder de motorkap bevindt zich de befaamde 4.0-liter biturbo V8 met 605 pk en 750 Nm koppel. De RS6 Performance sprint in 3,7 seconden naar 100 km/h en heeft een topsnelheid van 305 km/h. Gekoppeld aan het keramisch remsysteem, het sportdifferentieel en het Sport-chassis Plus is dit een auto die zowel op de snelweg als op het circuit zijn mannetje staat, verpakt in een praktische Avant-carrosserie.
✦ Highlights
Audi RS6 Performance — 4.0L biturbo V8, 605 pk, Quattro
Volledig Audi Exclusive uitgevoerd — unieke kleur en interieur
Avocado Groen met Himalayan Grijs Valcona leder, zwarte stiksels
Keramisch remsysteem voor en achter, Sportdifferentieel, Sport-chassis Plus
Panoramadak, BOSE sound, LED-koplampen, 21 inch Ster-design velgen
Deze RS6 is verder voorzien van onder andere:
Audi Exclusive uitrusting
Individueel-lak Audi Exclusive Q0Q0, Stoelbekleding/kussens: Leer Valcona N5M, Interieurinrichting: Audi Exclusive Leer Valcona met Honingraatpatroon (Pakket 2) YZ6, Leer-pakket uitgebreid Audi Exclusive YRT, Leer-pakket incl. Airbagkap Audi Exclusive YUH, Bedieningselementen Audi Exclusive Leer YRB, Dakbekleding Audi Exclusive Alcantara zwart met siernaden kleur naar keuze YUR, Vloermatten Audi Exclusive met handtekening en gekleurde rubberafdichtprofiel (Leer) YTU, Veiligheidsgordels Audi Exclusive YTO
Comfort & Bediening
Stuur verwarmbaar (Sport/leder 3-spaaks) met Multifunctie en Schakelfunctie 1XT, Comfort-airco-automaat 3-zones, Comfort-sleutel met sensorgestuurde achterklepontgrendeling PGB (automatisch openen + sluiten), Panoramadak voor elektrisch, achter vast 3FU, Zonnescherm achterruit en zijruit mechanisch 3Y3, Achterbankleuning gedeeld/klapbaar 3NZ, Omkeerbare mat bagageruimte (variabel) 6SJ, Isofix-houder voor kinderzitje aan passagiersstoel PIH, Zender voor garagedeuropener (geïntegreerd) VC1
Rijhulpsystemen & Chassis
Dynamica-pakket Plus PA3, Sportdifferentieel GH2, Hulppakket incl. Audi Pre Sense Plus PCN, Rijassistent-systeem Grootlichtassistent, Airbag passagierszijde uitschakelbaar 4UF
Exterieur
Sport-uitlaatsysteem 0P6, Lichtmetalen velgen 9,5x21 (5-V-spaaks, Ster-design, Antraciet, glimmend) V34, Buitenspiegel electr. verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar met Dimautomaat en Memory 6XL, Beglazing achter verduisterd (Privacybeglazing) VW5
Connectiviteit & Audio
Sound-systeem BOSE 8RY, Audi Connect (op internet gebaseerde diensten) 9ZK, TV-ontvangst analoog en/of digitaal / Radio-ontvangst digitaal (DAB) QU1, Audi Smartphone Interface UI2, Achteruitrijcamera KA2
Interieur & Design
Interieurinrichting: Decordelen Aluminium/Hout Beaufort zwart 5TB, Dakbekleding Alcantara 6NA, Zij-airbag achter 4X4, Diefstalalarmsysteem + Interieurbeveiliging/Sleepbeveiliging, Voorbereiding diefstaltrackingsysteem (VTS) 7G9, Niet-rokerspakket 9JA
Interesse in deze Audi RS6 Performance? Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging, wij staan u graag te woord!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektronisch sper differentieel
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatie full map + hard disk
Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Variabele stuuroverbrenging
Meer informatie
Modelreeks: nov. 2015 - aug. 2018
Modelcode: C7
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 291 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Private Collection Cars Warmoeziersweg 14 2661EH BERGSCHENHOEK, NL 0103330430 http://www.privatecollectioncars.nl info@pccars.nl
Bedrijfsinformatie
Private Collection Cars is sinds 2017 RDW-erkend en sinds 2018 BOVAG-erkend. Dit betekent dat u bij ons altijd kunt rekenen op kwaliteit, transparantie en betrouwbaarheid. Al onze voertuigen worden standaard geleverd met 1 jaar garantie, met de mogelijkheid dit uit te breiden met BOVAG-garantie. Vraag één van onze verkopers naar de voorwaarden.
Heeft u vragen over dit voertuig of de volledige optielijst? Wij zijn bereikbaar per telefoon, e-mail en WhatsApp (+31103330430) — 24/7 voor u beschikbaar.
Wij heten u van harte welkom in onze showroom in Bergschenhoek, waar u tevens terecht kunt voor onderhoud aan uw voertuig.
Are you a foreign buyer (outside the Netherlands)? Please contact us for export prices excluding taxes (BPM and/or VAT).
Private Collection Cars
Warmoeziersweg 14 — 2661 EH Bergschenhoek
+31 (0)10 333 0430 — info@pccars.nl


Audi RS6 Performance vs Porsche Panamera Turbo - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.993 cc |
| Max. vermogen | 445 kW (606 pk) |
| Max. koppel | 750 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.090 x 1.940 x 1.510 mm |
| gewicht | 1.925 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.580 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,7 s |
| Actieradius | 781 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| CO2-uitstoot | 223 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Private Collection Cars
Warmoeziersweg 142661 EH Bergschenhoek
















































