

Audi A6 Sportback e-tron
S edition 286pk
€ 60.985202625 km
Automatisch
Elektrisch
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2026, april |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 64.635 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 289 - € 317 |
Audi heeft de auto opnieuw uitgevonden. De volledig elektrische Audi A6 Sportback e-tron is duurzaam, maar biedt tegelijk veel rijcomfort en geweldige prestaties. Wat een rijervaring, die elektromotor. Forse actieradius, nul uitstoot en heerlijk pittig rijgedrag! Als u het over uitstraling hebt, dan kunt u niet om het effect van de S-Line styling heen. U hoeft niet langer te wachten, deze splinternieuwe auto is nu direct beschikbaar Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Daglicht bij nacht? De koplampen met matrix LED-verlichting zorgen ervoor. Klinkt dit bekend? Met een volle boodschappentas bij uw auto aankomen en dan onderin op zoek moeten naar de sleutel. Hoeft niet bij deze Audi A6 Sportback e-tron dankzij de keyless entry. We kunnen ons voorstellen dat u deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan u zien, dan vertellen we u meteen welke financieringsvormen we u eventueel kunnen bieden.
.
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Nieuw: Ja
Referentienummer: 389724
Productienummer: 389724
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 620 km
Accutype: LCO
Laadvermogen: 502 kg
Wielbasis: 295 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,8 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Rijklaargewicht: 2175 kg
Interieur: S line interieur met sportstoelen en zwarte stof en-kunstlederen bekleding
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. koppel | 435 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.930 x 1.920 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 2.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.577 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,0 s |
| Actieradius | 620 km |
| Energielabel | A |





