
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A6 Allroad
3.0 TDI ALLROAD QUATTRO, Xenon, Pano, Bose
€ 26.9002016157.723 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 september 2016 |
| APK | 10 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 73.219 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 679 - € 713 |
Omschrijving
Audi A6 3.0 TDI ALLROAD QUATTRO, Xenon, Pano, Bose De onderhoudshistorie alsmede 2 sleutels zijn aanwezig. De APK is geldig tot 10-04-2026.
U betaalt bij ons geen afleveringskosten! Let op! Doordat wij niet altijd aanwezig zijn werken wij enkel op afspraak. Garantie en inruil is vrijwel altijd in overleg mogelijk. Financiering is bij ons ook mogelijk de maandelijkse premie is direct te berekenen op onze website. Wij zijn RDW erkend en kunnen uw aankoop 24 uur per dag, 7 dagen per week te naam stellen. Voor meer informatie ziet u onze website www.nordemeule.nl Volg ons nu ook op Facebook onder Nordemeule automotive!
Wouter Nordemeule
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Airconditioning, handbediend
- Airconditioning
- Airconditioning, automatisch
- Radio/CD/MP3 speler
- Navigatiesysteem
- Bluetooth carkit
- Lederen bekleding
- Dakrails
- ESP
- ASR Anti doorslip regeling
- Traction control
- EDS Electronisch sperdifferentieel
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- Cruise control
- Regensensor
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Boordcomputer
- ABS
- Bandenspanningscontrole
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Elektrische achterklep
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Hoofdsteunen achter
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Schakelpook aan stuurwiel
- Koplampwissers
- Xenon-koplampen
- Bi-xenon-koplampen
- LED-koplampen
- LED-verlichting
- Middenarmsteun voor
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- 4 WD
- Bekerhouder voor
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Lederen stuur
- Sportstuur
- Multifunctioneel stuur
- Verstelbaar stuur
- Centrale deurvergrendeling, handbediend
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Sportstoelen
- Stoelverwarming voor
- Stoelverwarming bestuurder
- Comfort stoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Multimedia-voorbereiding
- Dimlichten automatisch
- Bagage-scheidingsnet
- Electronic climate control
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.967 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.938 x 1.898 x 1.534 mm |
| gewicht | 1.865 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.680 l |
| Inhoud brandstoftank | 73 l |
| Topsnelheid | 231 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 s |
| Actieradius | 1.327 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Nordemeule Automotive
Delmaweg 77678 RL Geesteren





























