
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi RS5
A5 Sportback 2.9 TFSI quattro|Pano|HUD|Vol|1eig
€ 59.950201967.400 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 juli 2019 |
| APK | 3 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 167.775 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
*** Voor het inplannen van een bezichtiging, gebruik referentienummer 69. ***
Aangeboden: een zeer nette en goed onderhouden Audi RS5 uit juli 2019. De auto beschikt over 450PK en heeft een maximum snelheid van 250 km per uur.
De auto is afkomstig van de eerste eigenaar en is altijd in onderhoud geweest bij de dealer.
De volledige onderhoudshistorie is terug te vinden in de boordcomputer van de auto.
Bijzonderheden:
- 1e eigenaar
- Panorama dak
- Head-up display
- Volle auto
Bel of mail gerust voor meer informatie en/of een proefrit.
076 200 3882 of info@schalktrading.nl
Externe financiering mogelijk, vraag naar de voorwaarden.
Schalk Automotive in Etten-Leur is gespecialiseerd in de Duitse automerken BMW en MINI - en vooral in jou. Gezien de jarenlange ervaring in de autowereld is Schalk Automotive dé partner bij uw zoektocht naar een betrouwbare, jonggebruikte occasion. Vanaf onze locatie aan de Mon Plaisir 35 te Etten-Leur heten wij u van harte welkom!
Zoektermen: BMW, MINI, Cooper, Cooper S, JCW, NAVI, John Cooper Works, Automaat, M-Sport, BMW Black, BMW Touring, BMW Sedan
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Schalk Automotive heeft alle moeite genomen om de informatie op deze advertentie zo actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen interieur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Carbon exterieur delen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampreiniging
- Matrix LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schokdempers automatisch instelbaar
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
Overig
- City-pakket (Bots herkenning en activatie)
- Comfort-pakket (Audio-installatie, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Draadloze telefoonlader, Stuurhulp)
- Dynamic-pakket (Matrix LED koplampen, Schokdempers automatisch instelbaar, Variabele stuuroverbrenging)
- File-assistent
- Multimediasysteem Apple-carplay
- Spiegel-pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch met geheugen, Buitenspiegels elektrisch met geheugen)
- Tour pakket (Automatische snelheidsbegrenzing, Bots herkenning en activatie, File-assistent, Rijstrooksensor met correctie, Uitwijk assistent)
Meer informatie
Bandenmaat: 265/35 R19
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 283 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: € 500 p/m (financial lease, 72 maanden); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- 3 maanden garantie (€ 395): Premium pakket
Dit afleverpakket bevat: 3 maanden garantie (excl. slijtage), Halve tank brandstof, Nieuwe APK, Op peil brengen van olie, lucht en koelvloeistof, Tenaamstelling van de auto - 6 maanden garantie (€ 795): Deluxe pakket
Dit afleverpakket bevat: 6 maanden garantie, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens schema, Op peil brengen van olie, lucht en koelvloeistof, Volle tank brandstof - 12 maanden garantie (€ 1.795): Exclusive pakket
Dit afleverpakket bevat: 12 maanden garantie, Altijd een onderhoudsbeurt bij aflevering, Nieuwe APK, Op peil brengen van olie, lucht en koelvloeistof, Volle tank brandstof
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cc |
| Max. vermogen | 331 kW (451 pk) |
| Max. koppel | 600 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.780 x 1.870 x 1.390 mm |
| gewicht | 1.695 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,9 s |
| Actieradius | 637 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| CO2-uitstoot | 207 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Schalk Trading Automotive
Mon Plaisir 354879 AK Etten-Leur










































































