

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2026 |
| APK | 22 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 70.152 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Century Autogroep is in Noord-Nederland de grootste aanbieder van dealerkwaliteit geselecteerde occasions met een perfecte prijs/kwaliteit verhouding waarvan de historie altijd bekend is.
Koop:
Bij aanschaf van een occasion kunt u een keuze maken uit onze onderhoud en zekerheid pakketten variërend van basis tot luxe inclusief o.a. de labels Das Welt Auto, ZekerŠKODA en Audi Selectie Plus. Inruil en financiering is altijd mogelijk
Alle prijzen zijn onder voorbehoud van druk – en zetfouten.
Privé Plan:
Wilt u graag kopen maar niet uw spaargeld gebruiken? Kies dan voor een Privé Plan. Dit is een particuliere financiering die is afgestemd op de gebruiksduur en de restwaarde van uw auto. Door te werken met een slottermijn, kunnen wij u een financiering met lage maandlasten aanbieden.
Autoverzekering via Century Autogroep:
Verzeker uw auto met een autoverzekering via Century Autogroep en profiteer onder andere van de unieke extra premiebescherming en tot 3 jaar aankoopwaarderegeling. Schadeherstel vindt, zonder eigen risico (behalve bij ruitvervanging), via de dealer plaats met 100% originele onderdelen. Bij schadeherstel, diefstal of total loss kunt u rekenen op vervangend vervoer. Zo bent u altijd verzekerd van mobiliteit.
De vermelde actieradius kan variëren door rijstijl, snelheid, gebruik van comfort-/nevenverbruikers, buitentemperatuur, aantal passagiers/bagage, gekozen rijprofiel en topografische omstandigheden.
Wilt u meer weten? Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging of een proefrit.
Welkom bij Century Autogroep! Al sinds 1932.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- S Line exterieur
- Velgen, 5-dubbelspaak, zwart, 8,5 J x 19 (CE1)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend (6XK)
- Comfortsleutel
- Dakreling aluminium (3S1)
- Ledinstapverlichting voorin met logoprojectie (9TF)
- Privacy glas (donker getinte ramen) (QL5)
- S line dakspoiler (5J1)
Infotainment
- Bang & Olufsen Premium Soundsystem met 3D-geluid en hoofdsteunluidsprekers (8RT)
- Smartphone interface (IU6)
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- Voorventilatie comfort (GA2)
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- Ambiente lichtpakket plus (QQ2)
- hemelbekleding donker
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- adaptieve snelheidsassistentie (8T3)
- centrale airbag voor
- Lane change warning, uitgebreid (79H)
- Noodremassistent voor (8J5)
- Parkeerassistent Plus (FT1)
- parkeerhulp voor en achter (9X0)
- uitwijk assistent
Overig
- Interieur S line met sportstoelen in Dinamica microvezel / leder zwart (Interieurelementen Dinamica, sportief interieur) (PWN)
- Optiekpakket zwart (Optiekpakket zwart, Spiegelkappen hoogglans zwart) (PAH)
- Tech plus (Automatisch dimmende binnenspiegel, matrix LED koplampen, Rijstrooksensor met correctie) (PQ2)
- Winterpakket (PYE)
- e-tron oplaadsysteem compact (NW1)
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Modelcode: B10
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 290 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Instappakket (inbegrepen):
• Controle van water, olie, licht en banden
• De vloeistoffen worden indien nodig op peil gebracht
• Geldige APK
• Vrijwaren van de huidige auto (indien van toepassing)
• Tenaamstelling
• Wettelijke garantie - Century Private Lease Afleverpakket VWPFS (€ 895 meerprijs):
Ons afleverpakket: helder en eenvoudig
Bij aanschaf van jouw occasion bieden we één compleet afleverpakket:
- 12 maanden Century- of fabrieksgarantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- 25 liter brandstof
- Poetsen in & exterieur
- 24/7 pechhulp binnen Europa
Let op: dit pakket is enkel geldig voor Private Lease via VWPFS
- Century afleverpakket (€ 1.095 meerprijs):
Ons afleverpakket: helder en eenvoudig
Bij aanschaf van jouw occasion bieden we één compleet afleverpakket:
- 12 maanden Century- of fabrieksgarantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- 25 liter brandstof
- Poetsen in & exterieur
- 24/7 pechhulp binnen Europa
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.830 x 1.860 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| gewicht | 2.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.655 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 361 - 1.306 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 108 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,2 l/100km (1 op 45,5) |
| CO2-uitstoot | 51 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Century Autogroep Groningen
Bornholmstraat 23 - 299723 AW Groningen



















