

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2026 |
| APK | 7 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 67.090 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Koop:
De getoonde verkoopprijs van deze auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten, recyclingbijdrage en leges. Advertenties zijn onder voorbehoud van druk – en zetfouten. De vermelde actieradius kan variëren door rijstijl, snelheid, gebruik van comfort-/nevenverbruikers, buitentemperatuur, aantal passagiers/bagage, gekozen rijprofiel en topografische omstandigheden.
Private Lease:
Century Autogroep is dé Private Lease dealer van Noord-Nederland! Sluit u een Private Lease contract af, dan kopen wij uw huidige auto in en keren het bedrag aan u uit. Vraag nu vrijblijvend uw Private Lease offerte aan voor een scherp voorstel.
Century Lease:
Zorgeloos zakelijk rijden met Century Lease! Op de afdeling Century Lease van Century wordt u ontzorgd. Wij kijken samen met u naar uw wensen en behoeften en wij denken graag met u mee. U kunt met al uw mobiliteitsvraagstukken bij ons terecht bij één vast contactpersoon. Een contactpersoon die intern bijgestaan wordt door een team van product- en merkenspecialisten. Wel zo prettig. Hierdoor bent u verzekerd van een maatwerkoplossing die voor u en uw bedrijf het beste uitpakt.
Privé Plan:
Toch liever kopen maar niet uw spaargeld gebruiken? Kies dan voor een Privé Plan. Dit is een particuliere financiering, die is afgestemd op de gebruiksduur en de restwaarde van uw auto. Door te werken met een slottermijn, kunnen wij u merkbaar lagere maandlasten bieden. Situatieafhankelijk kan het maandbedrag van een Privé Plan tot wel € 100 lager uitvallen dan een Private Lease abonnement. Bij een Privé Plan wordt u uiteindelijk eigenaar van de auto.
Autoverzekering via Century Autogroep:
Verzeker uw auto met een autoverzekering via Century Autogroep en profiteer onder andere van de unieke extra premiebescherming en tot 5 jaar aankoopwaarderegeling. Schadeherstel vindt, zonder eigen risico (behalve bij ruitvervanging), via de dealer plaats met 100% originele onderdelen. Bij schadeherstel, diefstal of total loss kunt u rekenen op vervangend vervoer. Zo bent u altijd verzekerd van mobiliteit.
Wilt u meer weten? Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging of een proefrit.
Welkom bij Century Autogroep. Al sinds 1932!
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend (6XK)
- Comfortsleutel
- Dakreling aluminium (3S1)
- Ledinstapverlichting voorin met logoprojectie (9TF)
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- Privacy glas (donker getinte ramen) (QL5)
- S line dakspoiler (5J1)
- S Line exterieur
- Velgen, 5-dubbelspaak, zwart, 8,5 J x 19 (CE1)
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
- Smartphone interface (IU6)
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- Ambiente lichtpakket plus (QQ2)
- hemelbekleding donker
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- voorstoelen verwarmd
- Voorventilatie comfort (GA2)
Veiligheid
- adaptieve snelheidsassistentie (8T3)
- centrale airbag voor
- Lane change warning, uitgebreid (79H)
- Noodremassistent voor (8J5)
- Parkeerassistent Plus (FT1)
- parkeerhulp voor en achter (9X0)
- uitwijk assistent
Overig
- e-tron oplaadsysteem compact (NW1)
- Instructieboekjes aanwezig
- Interieur S line met sportstoelen in leder/kunstleder zwart (kunstlederen interieurdelen, leder/kunstleder bekleding, sportief interieur) (PWL)
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Optiekpakket zwart (Optiekpakket zwart, Spiegelkappen hoogglans zwart) (PAH)
- Tech plus (Rijstrooksensor met correctie) (PQ2)
- Tech pro (Automatisch dimmende binnenspiegel, Lane departure warning met noodassistent, matrix LED koplampen) (PQ3)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Modelcode: B10
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 290 cm
Interieurkleur: Zwart-zwart-staalgrijs/zwart-zwart/ zwart/zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: private lease € 954 p/m (60 maanden, 5.000 km); full operational lease € 820 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Instappakket (inbegrepen):
• Controle van water, olie, licht en banden
• De vloeistoffen worden indien nodig op peil gebracht
• Geldige APK
• Vrijwaren van de huidige auto (indien van toepassing)
• Tenaamstelling
• Wettelijke garantie - Century Private Lease Afleverpakket VWPFS (€ 895 meerprijs):
Ons afleverpakket: helder en eenvoudig
Bij aanschaf van jouw occasion bieden we één compleet afleverpakket:
- 12 maanden Century- of fabrieksgarantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- 25 liter brandstof
- Poetsen in & exterieur
- 24/7 pechhulp binnen Europa
Let op: dit pakket is enkel geldig voor Private Lease via VWPFS
- Century afleverpakket (€ 1.095 meerprijs):
Ons afleverpakket: helder en eenvoudig
Bij aanschaf van jouw occasion bieden we één compleet afleverpakket:
- 12 maanden Century- of fabrieksgarantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- 25 liter brandstof
- Poetsen in & exterieur
- 24/7 pechhulp binnen Europa
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.830 x 1.860 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| gewicht | 2.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.655 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 361 - 1.306 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 108 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| CO2-uitstoot | 50 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Century Autogroep Groningen
Bornholmstraat 23 - 299723 AW Groningen

















