
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi A4
Limousine 40 TFSI 190PK Sport S line black edition / Parkeersensoren / Getint glas / Navigatie / Lederen bekleding / 19'' LMV

Audi A4
Limousine 40 TFSI 190PK Sport S line black edition / Parkeersensoren / Getint glas / Navigatie / Lederen bekleding / 19'' LMV
€ 23.9502019108.492 km
€ 23.950
€ 20.170excl. BTW
| Bouwjaar | 2019 |
| KM stand | 108.492 |
- Onderhoudshistorie
- Audi Selectie :plus
- BOVAG Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 juni 2019 |
| APK | 24 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 49.961 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Audi A4 Limousine. Het is een dealeronderhouden auto uit 2019, er staat 108492 kilometer op de teller. Als ook de uitstraling een beetje pittig mag, komt de S-Line styling mooi van pas. De krachtige motor geeft deze Audi uitstekende prestaties. Niets geeft meer gevoel van luxe en comfort dan een lederen interieur. Ook dat is hier meegeleverd Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die je onderweg optimale ondersteuning geven. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat jij gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Verder is de Audi uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Deze auto gaat met je in gesprek. Hij vertelt met behulp van remote services alles over de status van diverse onderdelen en laat zich desgevraagd ook activeren. Gewoon via je smartphone. Een goede veiligheidsvoorziening is de spraakbediening en stuurbediening voor belangrijke functies. De auto is natuurlijk voorzien van een full map navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit. Volautomatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. Jij kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. Je bent in deze Audi ook voorzien van WIFI-hotspot, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A4 Limousine samen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en tot 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een BOVAG 40 puntencheck, vloeistoffen op peil en een geldige APK. Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor ons Wittebrug Servicepakket! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektronisch sper differentieel
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
Interieur
- Airco separaat achter
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone (9AQ)
- Bekleding, twinleder (N1F; Lederen bekleding)
- kunstlederen interieurdelen
- Kunstleder op interieurdelen (7HB)
- lederen/kunstlederen bekleding
- S Line exterieur
- Audi soundsystem (9VD)
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar (6XE)
- Decoratielijsten, hout klavierlak zwart (5TL)
- Extra getint glas achter
- Getint glas vanaf de b-stijl inclusief akoestisch glas in voorportieren (VW6)
- Multifunctioneel stuur, in leder (1XC)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Wegrijassistent (UH2)
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2018 - sep. 2019
Modelcode: B9
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Voorschoten Hofweg 39 2251LP VOORSCHOTEN, NL 0715794794 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.860 x 1.840 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.420 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 915 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 162 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Wittebrug Voorschoten
Hofweg 392251 LP Voorschoten
































