
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A4
Avant 35 TFSI Sport Lease Edition Automaat/Apple Carplay/Climate.
€ 18.9952019143.339 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2019 |
| APK | 24 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 45.723 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Dit betreft een leuke Audi A4 Avant 35 TFSI Sport Lease Edition automaat met origineel 143.339 km (NAP) gereden.
De onderhoudshistorie is aanwezig en de APK is geldig tot 24-4-2027.
Tevens is deze Audi voorzien van een distributieketting.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- smartphone integratie
- Bluetooth
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2018 - sep. 2019
Modelcode: B9
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 630 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Beijer Auto's Langeweg 5J 3261LJ OUD-BEIJERLAND, NL 0186-219014 http://www.beijerauto.nl info@beijerauto.nl
Bedrijfsinformatie
Bezichtiging en proefrit uitsluitend op afspraak!
Wij verwelkomen u graag voor een afspraak en bieden de mogelijkheid om uw huidige auto in te ruilen. Daarnaast kunnen wij, indien gewenst, een op maat gemaakte verzekeringsofferte en/of financieringsvoorstel voor u opstellen.
Om ervoor te zorgen dat uw "nieuwe" auto in uitstekende staat aan u wordt afgeleverd, brengen wij € 295,- afleverkosten in rekening. Wat mag u van ons verwachten?
• Minimaal 8 maanden geldige APK
• Professionele poetsbeurt van interieur en exterieur
• Controle en bijvullen van vloeistoffen
• Tellerstandrapport (NAP)
• Tenaamstelling van het kenteken
• Officiële RDW-vrijwaring van uw oude voertuig
Wij zorgen ervoor dat u met een gerust hart de weg op kunt!
Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.860 x 1.840 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.470 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 964 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 160 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Beijer Auto's
Langeweg 53261 LJ Oud-Beijerland






































