

Audi A4
Cabrio 3.2 FSI quattro Pro Line Topstaat!
€ 9.9952007169.338 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 16 februari 2007 |
| APK | 4 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Vorige Eigenaresse heeft deze bijna 14 jaar in bezit gehad, keurig onderhouden bij subdealer. Volledige historie aanwezig. Zeer nette en verzorgde auto. Wordt met een nieuwe apk afgeleverd.
Verkoop in opdracht van klant.
Modelreeks: feb. 2006 - jan. 2008
Modelcode: B7
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: TZ Auto's Uranusweg 6 8938AJ LEEUWARDEN, NL 0582895830 http://www.tzautos.nl info@tzautos.nl
- Inruil altijd mogelijk, Graag ontvangen wij foto's en een volledige omschrijving van uw in te ruilen auto per Whats/App 06-23 114 146. (Tjeerd Zijlstra)
Belt u even voor beschikbaarheid voordat u komt, dit kan teleurstellingen voorkomen. U bent van harte Welkom op de Uranusweg 6 te Leeuwarden.
Garantiepakket BOVAG van 6 maanden t/m 12 maanden mogelijk. (Meerprijs) Auto's die wij aanbieden (Nederlands nieuw geleverd) zijn voorzien van een NAP (Nationale Auto Pas), Wij importeren ook regelmatig auto's uit andere landen deze zijn veelal voorzien onderhoudsboekjes en een taxatierapport.
Wilt u de beschikbaarheid weten van een auto? Voor actuele beschikbaarheid bellen .a.u.b.
*** Kijkt u op www.tzautos.nl voor uitgebreide foto/film presentatie. ***
TZ Auto's
Contactpersoon: Tjeerd Zijlstra (06-23114146)
Uranusweg 6
8938 AJ Leeuwarden (ind. de Hemrik)
Tel.:058-2 89 58 30
Gsm: 06-23 114 146
info@tzautos.nl
www.tzautos.nl
TZ Auto's is een universeel autobedrijf gevestigd aan de Uranusweg 6 in Leeuwarden. Wij verkopen diverse gebruikte personen- en bedrijfswagens aan particulieren en garagehouders en exporthandelaren. Heeft u één van onze occasions op het oog en wilt u komen kijken en proefrijden, dan eerst graag bellen voor beschikbaarheid. Dan weet u zeker dat u niet voor niets komt. Natuurlijk staat de koffie voor u klaar. Wilt u garantie op een auto? Dat kan! Wij werken met een Bovag garantiepakket, zodat de mogelijkheid heeft een betrouwbare garantiepartner te kiezen. (BOVAG)
Financial lease / Financiering? Dat kan! Wij berekenen voor u direct uw maandelijkse premie en regelen de gehele papierwinkel. Natuurlijk zijn wij RDW erkend, Lid van NAP (Nationale Auto Pas) en Bovag.
Zo weet u zeker dat u vertrouwd uw auto koopt. "TZ Auto's Gunt u het rijden".
Met vriendelijke groet Tjeerd Zijlstra.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.123 cc |
| Max. vermogen | 188 kW (256 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.670 x 1.770 x 1.390 mm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.220 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 246 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,4 s |
| Actieradius | 630 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11,1 l/100km (1 op 9,0) |
| CO2-uitstoot | 266 g/km |
| Energielabel | G |





