

Audi A4
Cabriolet 2.0 TFSI Pro Line Exclusive
€ 8.9002007256.365 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 9 februari 2007 |
| APK | 15 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 64.958 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Alle getoonde verkoopprijzen zijn meeneemprijzen inclusief lopende APK.
Nog meer zekerheid en service? Naast het Toyota Plus & Kia Certified Used garantiepakket bieden wij u optioneel ons complete afleverpakket aan voor eenmalig €849
Dit pakket omvat:
Vragen of een bezichtiging en/of proefrit plannen? Bel of mail direct ons deskundige verkoopteam op 0347-373245 of mail naar verkoop@kooijmanvianen.nl
Advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.
Kooijman autogroep: sinds 1959 een familiebedrijf en uitgegroeid tot een begrip in autoland en in de regio. Persoonlijke aandacht zit in onze genen en ook onze vakmensen nemen alle tijd voor u. Wij staan garant voor kwaliteit en persoonlijke aandacht. Dit blijkt onder meer uit onze hoge klanttevredenheidsscores! Tevens zijn wij uitgeroepen tot Platinum Prestige Dealer en zelfs tot beste dealer wereldwijd op het gebied van klanttevredenheid.
Tot ziens bij Kooijman Vianen!
Modelreeks: 2006 - 2009
Modelcode: B7
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: Zwart (zwart dashboard) hemel
CO₂-uitstoot (NEDC): 199 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 11,5 l/100km (1 op 8,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard:
De getoonde prijs is de rijklaarprijs incl. geldige APK en tenaamstelling.
Nog meer zekerheid en service? Bieden wij u optioneel ons complete afleverpakket aan voor eenmalig €849.-
Dit pakket omvat:
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.573 x 1.777 x 1.391 mm |
| gewicht | 1.605 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 246 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,5 l/100km (1 op 8,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| CO2-uitstoot | 199 g/km |
| Energielabel | D |





