

Audi A4
Avant 40 TFSI S line |PANODAK|ACC|VIRT.DASH
€ 26.995201999.986 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 maart 2019 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Het is niet alleen maar een stoer uiterlijk, deze Audi A4 Avant biedt ook de sportieve rijkwaliteiten die u zoekt. Bent u bestand tegen een beetje bekijks? Dan zal de S-Line styling u zeker aanspreken. De krachtige motor geeft deze Audi uitstekende prestaties. Wat bij sommige auto's pure luxe is, heeft deze gewoon aan boord: het elektrisch bediende glazen panorama dak en de elektrisch bedienbare achterklep. Ervaar de weldadige warmte van de inschakelbare stoelverwarming. Perfect zicht bij nacht en slecht weer? Dat leveren de koplampen met matrix LED-verlichting. Tot de uitrusting van deze Audi behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
U wordt geïntroduceerd tot de digitale wereld van mobiliteit waarop alles wat u wenst wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. 'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van uw stem bedienen. Met Connected Services wordt iedere rit nóg veiliger. De uitrusting van deze auto is met navigatiesysteem met harde schijf, electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als accident avoidance system, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Garantie
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Meester Automobielen | Kwaliteit & Betrouwbaarheid
Bij Meester Automobielen bent u aan het juiste adres voor zorgvuldig geselecteerde kwaliteitsoccasions. Interesse in één van onze auto’s? Neem gerust contact met ons op wij staan klaar om u persoonlijk en deskundig te helpen.
Aflevering
Onze auto’s worden rijklaar afgeleverd, inclusief een uitgebreide voertuigcheck, een onderhoudsbeurt, een nieuwe APK en garantie, zodat u zorgeloos de weg op kunt.
Bezichtiging
Bezichtigingen zijn uitsluitend mogelijk op afspraak.
Inruil mogelijk
Wilt u uw huidige auto inruilen? Stuur ons eenvoudig een WhatsApp-bericht of e-mail met de volgende gegevens:
• Kenteken
• Kilometerstand
• Foto’s
• Eventuele bijzondere punten
Wij voorzien u snel van een passend voorstel.
Financiering op maat
Wij bieden diverse financieringsmogelijkheden voor zowel particuliere als zakelijke klanten. Neem vrijblijvend contact met ons op voor informatie en advies op maat.
Disclaimer
Aan de inhoud van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Ondanks uiterste zorg bij het samenstellen van onze advertenties, kunnen typefouten en onjuistheden voorkomen.
Volg ons op social media voor het nieuwste aanbod & acties:
Facebook: https://www.facebook.com/MeesterAutomobielen/
Instagram: https://www.instagram.com/meesterautomobielen/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| gewicht | 1.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |




