

Audi A3
Limousine 1.4 TFSI 3x S-Line *B&O* Pano* ACC* Vol*
€ 17.4452017173.164 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 april 2017 |
| APK | 15 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 36.368 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
In zeer nette staat.
De prijs is inclusief BTW.
Audi A3 Limousine 1.4 TFSI 3x S-Line *B&O* Pano* ACC* Vol*
Pakket: Assistentie Pakket
Pakket: Connectivity pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Welkom bij Petersen Automotive.
Bij ons staan nette auto’s en duidelijke afspraken centraal. Wij helpen u graag met inruil, financiering en garantiemogelijkheden.
Een garantiepakket van 12 maanden is mogelijk vanaf €495,-. Zowel particuliere als zakelijke financiering is snel en eenvoudig geregeld.
Geen tijd om uw nieuwe auto op te halen? Thuisbezorging is mogelijk in overleg.
Bezichtiging en proefrit zijn dagelijks mogelijk op afspraak.
Interesse in deze auto? Neem gerust contact met ons op voor extra informatie, een video of de mogelijkheden.
Petersen Automotive
Industrieweg 15
9521 CE Nieuw-Buinen
+31640165526
Info@petersenautomotive.nl
www.petersenautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.458 x 1.800 x 1.416 mm |
| gewicht | 1.220 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.795 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 1.063 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | B |





