

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 februari 2017 |
| APK | 22 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.523 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Audi A3 SPORTBACK 30 TFSI CoD S-LINE SPORT S-TRONIC PANO 18INCH EIBACH
* ZEER NETTE AUTO!
* S-LINE SPORT VOL LUXE
* AMBIANCE SFEERVERLICHTING UNIEK!!
* GEEN AFLEVERKOSTEN!
* AUTOTRUST EUROPA GARANTIE! 15.000 KM
WORDT GELEVERD MET EEN NIEUWE APK EN EEN NIEUWE ONDERHOUD BEURT!!
Deze A3 Sportback is een unieke in zijn soort een auto met veel luxe opties:
PANORAMA DAK, S-line, AMBIANCE SFEERVERLICHTING, RODE GORDELS / RODE REMKLAUWEN, SMOKED KOPLAMPEN EN ACHTERLCHTEN, VOL LED KOPLAMPEN, VOL LED ACHTERLICHTEN, STOEL VERWARMING, Airco, Parkeersensoren, navigatie full map, multimedia player en nog veel meer.
De AUDI A3 heeft rondom goed en diep geprofileerde MICHELIN ALL SEASON BANDEN M+S GOED VOOR ALLE SEIZOENEN
MICHELIN VECTOR ALL SEASON BANDEN VOOR 95% GOED EN DIEP GEPROFILEERD
MICHELIN VECTOR ALL SESON BANDEN ACHTER 95% GOED EN DIEP GEPROFILEERD
U bent welkom om deze luxe, sportieve AUDI A3 Sportback S-Line te bezichtigen en om eventueel een proefrit te maken.
Wij doen ook aan inruil. Bel ons wel even van tevoren voor het maken van een proefrit.
Audi A3 SPORTBACK 30 TFSI CoD S-LINE SPORT S-TRONIC PANO 18INCH EIBACH
Kilometerstand: 114.124 KM (ORIGINEEL NL NAP CERTIFICAAT AANWEZIG)
Carrosserie: Hatchback
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2017
Transmissie: Automaat
Kleur: Zwart
Motorinhoud: 1000c
Vermogen: 85kW 116pK
Aantal cilinders: 3
APK geldig tot: NIEUWE APK! 22-05-2027
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio installatie high-end
- Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Interieur accenten
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Premium kleur
- S Line exterieur
Veiligheid
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- 18 inch Lichtmetalen sport velgen
- ACTIVE SAFETY
- AUDIO SOUND SYSTEEM
- AUTOMATISCHE KLIMAAT REGELING
- AUX Audio player
- Bleutooth audio player
- BLUETOOTH CONNECT
- Centrale portier-vergrendeling
- CHROMEN SIERAFWERKING
- Dakraam
- Dakraam elektrische
- DAKSPOILER ACHTER
- elekrische ramen voor en achter
- LED VERLICHTING
- Lendensteun verstelbaar
- MISTLAMPEN IN VOORBUMPER
- Multimedia player
- Navigatie full map
- PDC Parkeer sensoren
- Power LED koplampen
- Powerled lichten
- Rode gordels
- SAFETY ALERTS
- S Line-pakket2 (Interieur accenten)
- SNELHEIDS LIMMITER
- SNELHEIDSWAARSCHUWING
- Speciale kleur
- SPIEGELS ELEKTRISCHE VERSTELBAAR
- STUUR IN HOOGTE VERSTELBAAR
- TRAFFIC SIGN SPEED LIMIT
- USB Audio player
- Verkeersboord detectie
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 15.000 KM AUTO TRUST EUROPA GARANTIE PAKKET: Auto Trust Garantie Verzkering pakket
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Bedrijfsinformatie
U kunt ons het beste telefonisch of per e-mail benaderen voor een afspraak.
Al onze voertuigen zijn technisch gecontroleerd en professioneel gepoetst.
Inruil van uw voertuig is tevens mogelijk na overleg en bezichtiging.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed,
kan Autostunter Woerden of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en opties van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Gezien het enorme aantal reacties kunnen wij vragen over de laatste prijs niet in behandeling nemen.
Bij vragen of interesse graag bellen. (Tel: 0643175827).
Zo lang de auto's online staan zijn ze beschikbaar of zoals dan aangegeven gereserveerd of verkocht.
Adres:
Edisonweg 14
3442 AC WOERDEN
Telefonisch te bereiken op : 0643175827
Email: autostunterwoerden1@gmail.com
Openingstijden :
Maandag 09:00 - 19:00
Dinsdag 09:00 - 19:00
Woensdag 09:00 - 19:00
Donderdag 09:00 - 19:00
Vrijdag 09:00 - 19:00
Zaterdag 09:00 - 18:00
Zondag : Bezichtigen op afspraak
Overschrijven is mogelijk op locatie tijdens de openingstijden.
Buiten onze standaard openingstijden kunt u ook een afspraak inplannen voor een bezichtiging.
Wij stellen het op prijs als u voor vertrek ons belt. Dit omdat wij het voertuig voor u vasthouden totdat u bij ons bent.
- Voor auto's jonger dan 12 jaar en onder de 200.000 km kunt u bij ons een Autotrust-garantie afsluiten.
- Bij ons kunt u terecht voor zowel zakelijke als een privé financiering.
U kunt bij Auto Stunter Woerden tegen een laag tarief per maand, de auto rijden die u zou willen rijden.
U betaald maandelijks een vast bedrag. Dit varieert per auto. Heeft u interesse in deze auto met of zonder financiering?
Neem dan gerust contact op (Tel: 0643175827).


Audi A3 e-tron (2015) – Op de Rollenbank
- Op de rollenbank
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.310 x 1.790 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.175 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.760 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.220 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 1.111 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autostunter Woerden
Edisonweg 143442 AC Woerden














