

Audi A3
Limousine 35 TFSI S-Line | Luxe en sportief
€ 19.9502019112.197 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 maart 2019 |
| APK | 12 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.005 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Waarom hebben wij deze auto ingekocht?
Omdat de Audi A3 Limousine de populairste auto in zijn klasse is! Deze stijlvolle en sportieve limousine combineert luxe, comfort en uitstraling op een manier waar Audi om bekendstaat.
Dit exemplaar is uitgevoerd met het geliefde S-Line interieur en exterieur, wat de auto een extra sportieve en luxe uitstraling geeft.
De auto is nieuw geleverd door Van den Brug en altijd dealeronderhouden geweest. Elk onderhoudsbeurtje is netjes uitgevoerd en de vorige eigenaar is duidelijk erg zuinig op de auto geweest. Dat zie je direct terug in de staat van de auto, zowel van binnen als van buiten verkeert hij in super nette conditie.
Kortom een prachtige en uitstekend onderhouden Audi A3 Limousine met de juiste uitstraling, complete uitvoering en een perfecte onderhoudshistorie.
Bosch Car Service autoDaan staat voor mobiliteit voor iedereen. Daarom hebben wij een variërend aanbod aan jong gebruikte occasions.
Standaard leveren wij onze auto’s met een geldige APK en regelen wij de tenaamstelling. Daarnaast bieden wij ook zekerheidspakketten aan, zodat de auto geheel rijklaar staat en onderhoud is uitgevoerd.
De (optionele) aanvullende BOVAG garantie biedt u als consument onder andere extra zekerheid. Deze garantie zit standaard in een van de drie zekerheidspakketten. Mocht u vragen hebben over deze garantie kunt u altijd contact opnemen met een van onze verkopers.
Om het totaal aanbod te kunnen aanbieden kunnen wij u voorzien van een financieringsvoorstel. Voor meer vragen kunt u contact opnemen met een van onze verkopers.
Waarom kiezen onze klanten voor autoDaan?
Wij staan achter onze auto’s en leveren kwaliteit dus geen half werk. AutoDaan heeft technische monteurs en hun beschikken over de nieuwste apparatuur. Dit houd in dat wij bijna alles kunnen uitvoeren.
Wij steken veel tijd om onze advertenties zo duidelijk mogelijk te hebben, maar het kan altijd voor komen dat een optie niet goed staat. Het advies is bij opties die van belang zijn van uw aankoopbeslissing contact met ons op te nemen, dan controleren wij het voor u na.
Contactgegevens:
Telefoon: 0527-612047
Whatsapp: 06-83028139
Mail: verkoop@autodaan.nl
Onze waarden:
Open
Je weet waar je aan toe bent.
Wij zijn duidelijk over wat we doen en afspraak is afspraak. Dat laten we zien door het helder en inzichtelijk maken van tijd en kosten.
Dichtbij
Bereikbaar, lokaal betrokken. Samen.
Verbondenheid met onze klanten en met onze omgeving, dat vinden wij belangrijk. Elkaar helpen en versterken op het moment dat het nodig is. Daar hoort bij dat we bereikbaar zijn. Je kunt ons 24/7 bellen op 06-40474878.
Persoonlijk
Wij beseffen ons dat iedereen een eigen behoefte heeft op het gebied van mobiliteit. Wij vinden het fijn om elkaar te kennen, zodat we kunnen inspelen op wat jij belangrijk vindt.
Modelreeks: sep. 2018 - apr. 2019
Wielbasis: 262 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 695): Graag geDaan
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK; 10 liter brandstof / stroom, Interieur en exterieur reinigen, NAP Nationale Auto Pas, Nieuwe vloermatten, Onderhoudsbeurt bij aflevering, Tenaamstelling
Referentienummer: 1054
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.458 x 1.796 x 1.416 mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 980 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | C |






