
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A3
Limousine 35 TFSI S edition 150 PK | Demo |
€ 51.90020262.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2026 |
| APK | 8 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 51.955 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel Audi Tilburg, uw officiële Audi én Audi Sport dealer. Hier vindt u het grootste aanbod nieuwe en jong gebruikte Audi's.
Deze scherp geprijsde auto kan snel rijden. Wij maken ook graag een taxatie van uw inruilauto.
Adres: Kraaivenstraat 14 5048 AB Tilburg
Online: www.vanmossel.nl/audi
Telefoon: 013 75 00 777
De vermelde verkoopprijs is de rijklaarprijs inclusief afleverkosten exclusief onderhoudsbeurt. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud. De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.**
Aanvullende opties en accessoires
- Audi Connect diensten (IT3)
- Climate pakket plus (PYC)
- Glazen panoramadak (3FB)
- kunstlederen interieurdelen
- S Line exterieur
- Stof "Pulse" / PU-leder (N2Y)
- Velgen, 5-V-spaak, 8Jx17 (C9M)
- Achterbankleuning neerklapbaar (3NZ)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- Ambiente lichtpakket pro (QQ3)
- Assistentiepakket Rijden en Parkeren Plus (PYK)
- Audi Connect noodoproep & service (IW3)
- Audi phone box light (9ZV)
- Audi pre sense front (8J3)
- automatische snelheids begrenzing
- Bandenspanningsweergave (7K1)
- Decoratielijsten, donker aluminium Spektrum (5MJ)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Ledkoplampen, ledachterlichten, dynamische knipperlichten achter (PX2)
- Optiekpakket zwart plus (4ZP)
- Parkeerassistent incl. parkeerhulp plus (7X5)
- Parkeerassistent inclusief parkeerhulp plus (7X5)
- Passagiersairbag uitschakelbaar (4UF)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- SONOS Premium Sound System met 3D-geluid (9VS)
- Spiegelkappen in carrosseriekleur (6FA)
- Spiegelkappen zwart (6FJ)
- sportief interieur
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Uitwijkassistent en afslaanassistent (4G3)
- Verkeersbordherkenning d.m.v. een camera (QR9)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Voorruit warmtewerend (4GF)
- Zijairbags voorin, gordijnairbags, centrale airbag voorin (6C2)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: 8Y
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart-zwart-rotsgrijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking voor onderhoud
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Van Mossel Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.820 x 1.433 mm |
| gewicht | 1.300 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 231 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 961 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Van Mossel Audi Tilburg
Kraaivenstraat 145048 AB Tilburg










