

Audi A3
Limousine 1.4 TFSI CoD S-Line|B&O|Pano|Camera|Matrix Led|
€ 20.9952017101.138 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 juni 2017 |
| APK | 2 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 35.122 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Bom volle Audi A3 Limousine 1.4 Tfsi S-Line met o.a. Panoramadak, B&O audio, Virtual cockpit, Achteruitrij camera, Matrix LED, PDC....
Audi A3 Limousine 1.4 TFSI CoD S-Line|B&O|Pano|Camera|Matrix Led|
Pakket: Assistentie Pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Bom volle Audi A3 Limousine van de 3e eigenaar afkomstig.
Goed onderhouden auto compleet met boekjes.
2 Sleutels (handzenders)
APK 06-2026 (Nieuw bij aflevering)
Onderhoud beurt bij aflevering.
4x zgan allseason banden (Vredestein)
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Al onze voertuigen worden standaard afgeleverd met:
-Minimaal 6 Maanden APK
-Tenaamstelling
-Onderhoudscheck
-3 Maanden Huisgarantie
Wij rekenen geen afleverkosten op de genoemde prijs.
voor vragen mail info@jm-occasions.nl of bel/whatsapp 0630165442
Inruil van u huidige auto/motor/scooter is mogelijk.
Eventueel financiering mogelijk.
neem hiervoor contact op of kijk op de website www.jm-occasions.nl
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen
JM occasions
Neereind 1a
3998 WJ schalkwijk
0630165442
jm_occasions@outlook.com
www.jm-occasions.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.458 x 1.796 x 1.416 mm |
| gewicht | 1.220 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.795 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 1.063 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | B |





