

Audi A3
Sportback 1.4 TFSI Ambition Pro Line S Navi Clima Xenon Stoelverwarming PDC v+a Rijklaar!
€ 10.6002014184.703 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 augustus 2014 |
| APK | 31 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 43.681 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Laatste beurt gehad op 12/2025 + remblokken en schijven.
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Het sportieve uiterlijk is meegeleverd in de vorm van de S-Line styling. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tijdens koude winterdagen verjaagt uw stoelverwarming de kou en maakt het rijden heerlijk comfortabel. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. In deze Audi profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas, dakspoiler en neerklapbare achterbank.
Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem met harde schijf aan boord! De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Alle belangrijke audiofuncties zijn regelbaar zonder het stuur los te laten. De knoppen bevinden zich onder uw vingers. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Extra opties op deze auto zijn: cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A3 Sportback samen. Geen gehannes meer met de handrem en gas geven bij stilstaan op een oplopend stuk weg. De hill hold control zorgt voor een geslaagde hellingproef.
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
Kijk voor meer occasions op www.lenferink.nl
Alle getoonde verkoopprijzen zijn meeneemprijzen inclusief lopende APK.
Optioneel bieden wij u diverse afleverpakketten.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lenferink Auto's BV niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Modelreeks: 2013 - 2016
Modelcode: 8V
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Soul (black) (QF)
CO₂-uitstoot (NEDC): 117 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Neem voor meer informatie contact op met Harm voerman
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.310 x 1.790 x 1.425 mm |
| gewicht | 1.180 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.765 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.220 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 980 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |





