

Audi A3
Limousine 35 TFSI S-LINE*ACC*LED*CAMERA*NAVI*PDC*
€ 23.950202079.959 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 mei 2020 |
| APK | 14 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.371 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 211 |
Audi A3 Limousine 35 TFSI S-LINE*ACC*LED*CAMERA*NAVI*PDC*
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Vorm, constructie, prestaties en techniek... Duitse auto's behoren tot de beste van de wereld, en dat is niet voor niks. Voor de echte liefhebber is de S-Line styling natuurlijk een dikke plus. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Eén blik naar binnen bewijst het al: pure klasse, onder meer dankzij het lederen interieur. Dankzij de stoelverwarming heeft u in deze auto nooit meer last van een koude rug of koude benen. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, warmtewerend glas en dakspoiler.
Snelheid, omgevingsinfo, navigatie en communicatie... Het digitale dashboard geeft alles realtime weer. Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het navigatiesysteem. Op een drukke weg heeft u soms ogen in uw achterhoofd nodig. De sensoren aan de achterzijde nemen die functie over en geven een achteropkomend verkeer waarschuwing als een achterligger te dicht op u zit. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Met DAB ontvangst, regensensor, cruise control, sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel en isofix-aansluiting is deze Audi helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Audi A3 Limousine is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Audi voor een proefrit reserveren.
Auto Totaal Service Valkenswaard
De Vest 76a
5555XP Valkenswaard
0407805837
info@atsvalkenswaard.nl
www.atsvalkenswaard.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.800 x mm |
| Massa | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare massa | 1.850 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.500 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 670 kg |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |





