

Audi A1
1.0 TFSI Adrenalin S Line | Bluetooth | Cruise Control | Navigat
€ 12.995201687.463 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 24 maart 2016 |
| APK | 25 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.358 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Op zoek naar een sportieve hatchback boordevol luxe en comfort? Ontdek de Audi A1 1.0 TFSI Adrenalin S Line uit 2016 bij SCHMIDT automotive. Deze blauwe parel met een vermogen van 95 PK en 87463 kilometer op de teller is een absolute eyecatcher op de weg.
Met zijn parkeersensor achter manoeuvreer je moeiteloos in de krapste parkeerplekken, terwijl het navigatiesysteem full map je altijd de juiste weg wijst. Dankzij de Bluetooth connectiviteit blijf je onderweg handsfree bereikbaar en geniet je van je favoriete muziek. De cruise control zorgt voor een ontspannen rijervaring, terwijl de lichtmetalen velgen van 17" en het S Line exterieur de Audi A1 een stoere uitstraling geven.
Stap in en ervaar het comfort van de Audi A1. De 3-deurs hatchback biedt voldoende ruimte voor passagiers en bagage, terwijl de metallic lak de auto een exclusieve uitstraling geeft. Of je nu een korte rit maakt in de stad of een lange afstand op de snelweg aflegt, met deze Audi A1 geniet je van elke kilometer.
De betrouwbare 1.0 TFSI motor levert voldoende power voor dynamisch rijgedrag, terwijl het brandstofverbruik gunstig blijft. Met zijn elegante design en high-tech opties is de Audi A1 1.0 TFSI Adrenalin S Line een auto die gezien mag worden. Kom langs bij SCHMIDT automotive en maak een proefrit in deze stijlvolle hatchback. Wacht niet langer en ervaar zelf het rijplezier dat deze Audi te bieden heeft.
Autobedrijf Schmidt, al meer dan 50 jaar het vertrouwde adres in Twente!
Bij ons zijn er geen onverwachte kosten bij het kopen van een auto! De advertentieprijs is de all-in prijs. Geen gedoe en geen nonsense; Twentse nuchterheid noemen we dat!
Deze advertentie is zorgvuldig opgemaakt. Het kan zo zijn dat er door de veelvuldige opties dingen over het hoofd worden gezien, of per ongeluk worden aan/uitgevinkt. Controleer zelf altijd goed welke opties voor u belangrijk zijn. Bent u niet 100% zeker? neem contact met ons op om verwarring te voorkomen!
Modelreeks: jan. 2016 - jan. 2018
Wielbasis: 246 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 98 g/km
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 2190
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| gewicht | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 1.046 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 98 g/km |
| Energielabel | B |




