
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Alpine A390
GT 89kWh Devialet XtremeSound | 360° Camera | Pack Driving | Massage
€ 79.99020262.112 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 april 2026 |
| APK | 10 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 81.150 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 290 - € 317 |
Omschrijving
Dit betreft een demonstratievoertuig waarvan wij iedere eerste week van de maand de kilometerstand aanpassen naar de op dat moment actuele stand. Wilt u weten of deze auto beschikbaar is en wat de huidige exacte kilometerstand is? Neem dan contact met ons op, we helpen u graag!
Al onze prijzen zijn inclusief 12 maanden wettelijke garantie en een geldige APK. Voor € 895,- koopt u het Stam All-In pakket met daarin: 12 maanden BOVAG garantie, onderhoud volgens schema, nieuwe APK keuring, technisch klaarmaken en napoetsen. Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Stam Autobedrijven sluit iedere aansprakelijkheid voor de in deze advertentie verstrekte informatie uitdrukkelijk uit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Chroom delen exterieur
- Elektronisch sper differentieel
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Multimedia systeem
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Gelaagde zijruit(en)
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
Overige
- 22 kW lader
- actieve noodgeval assistent
- andere dakkleur
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- centrale airbag voor
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- diffuser
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding microvezel
- luxe lederen bekleding bicolor
- luxe lederen interieurdelen
- Matrix led koplampen
- microvezel bekleding
- microvezel interieurdelen
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Pack Driving (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp)
- Premium sportstoelen
- Rijstrooksensor met correctie
- Stoelen-pakket (Carbonafwerking interieur, Premium sportstoelen)
- Stoelen-pakket (luxe lederen bekleding bicolor, Premium sportstoelen)
- Stuur nappaleder
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Vehicle-to-load
Meer informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Aandrijving
Actieradius: 557 km
Maten en gewichten
Laadvermogen: 506 kg
Wielbasis: 271 cm
Accu
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 49 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 6120 km actieradius per uur
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,7 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Productveiligheid
Fabrikant: Stam Soestdijk Nieuwerhoekplein 1 3761HD SOEST, NL 0356098280 http://www.stam.nl contactrenault@stam.nl
Overige informatie
Bruikbare accucapaciteit: 84.55 kWh
Ingeschatte actieradius: 423 km
Ingeschat verbruik: 23.2 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 413 km
Actieradius praktijk winter: 356 km
Verbruik praktijk zomer: 22.83 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 27.36 kWh/100km
Bedrijfsinformatie
Al onze prijzen zijn inclusief 12 maanden wettelijke garantie en een geldige APK. Voor € 895,- koopt u het Stam All-In pakket met daarin: 12 maanden BOVAG garantie, onderhoud volgens schema, nieuwe APK keuring, technisch klaarmaken en napoetsen. Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Stam Renault dealers sluit iedere aansprakelijkheid voor de in deze advertentie verstrekte informatie uitdrukkelijk uit.
Waarom kiezen voor Stam?
• 95% van onze klanten is volledig tevreden
• Alle auto's worden na binnenkomst grondig technisch geïnspecteerd
• Transparante en scherpe prijsstelling
• Klanten krijgen advies op maat en een persoonlijk voorstel in onze showroom
Stam bestaat meer dan 100 jaar en heeft veel STAMbassadeurs mogen verwelkomen door verkoop en onderhoud van auto’s. Wij verwelkomen ook u graag als klant bij Stam.
WhatsApp ons op 0653388616 of e-mail: contact@stam.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 295 kW (402 pk) |
| Max. koppel | 661 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.615 x 1.885 x 1.532 mm |
| gewicht | 2.099 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 532 - 1.643 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 s |
| Actieradius | 557 km |
| Energielabel | A |
Opties
Stam Soestdijk
Nieuwerhoekplein 13761 HD Soest










































