

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 maart 2018 |
| APK | 1 maart 2022 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 182.886 |
Omschrijving
Wanneer u in Mei 2026 een BMW of MINI bij Kallenhard koopt, krijgt u een onderhoudscontract van 3 jaar / 40.000 km kosteloos bij uw auto. Actievoorwaarden zijn van toepassing. Vraag hiernaar bij uw verkoper.
Stelt u zich eens voor: instappen, starten en rijden… zonder ook maar één moment na te denken over onderhoudskosten.
Geen verrassingen. Geen onverwachte uitgaven. Gewoon zorgeloos genieten van uw BMW of MINI.
Speciaal voor de maand mei maken wij dit mogelijk.
Bij aankoop van een BMW of MINI bij Kallenhard ontvangt u kosteloos een BMW Service Inclusive pakket voor 3 jaar of 40.000 kilometer.
Dit betekent dat al het voorgeschreven onderhoud volledig voor u geregeld is. Van motorolie en filters tot bougies en remvloeistof, uitgevoerd volgens de hoogste BMW & MINI standaarden en met originele onderdelen.
U rijdt, wij zorgen voor de rest.
Zo blijft uw auto in topconditie, behoudt deze zijn waarde en weet u precies waar u aan toe bent. Vandaag, morgen en de komende jaren.
Wilt u ontdekken welke auto bij u past en direct profiteren van deze actie?
Wij adviseren u graag persoonlijk.
Kallenhard voor uw auto!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- LED mistlampen
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2017 - jul. 2018
Modelcode: WAPBG3100JFM30137
Typenummer: JM11
Maten
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Exklusivleder 'Nappa' Schwarz
Bekledingcode: LZFK
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Bergwerff Garantie
Garantie: 12 maanden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Kallenhard B.V. Bannepoort 2 4205MZ GORINCHEM, NL 0183624011 http://www.kallenhard.nl dick@bergwerffbmw.nl
Bedrijfsinformatie
Kallenhard Garantie
• Technisch afleverklaar gemaakt volgens de hoogste standaard
• 6 maanden onderhoudsvrij of minimaal 10.000 kilometer
• Gratis BMW Verlengde Pechhulp
Lees meer over de unieke Kallenhard Garantie op https://kallenhard.nl/service/garantie/

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 447 kW (609 pk) |
| Max. koppel | 800 Nm |
| gewicht | 1.900 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 322 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,7 s |
| Actieradius | 772 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,3 l/100km (1 op 8,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| CO2-uitstoot | 247 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Kallenhard B.V
Bannepoort 24205 MZ Gorinchem






















































