

Alfa Romeo MiTo
0.9 TwinAir ECO Super Navi/Leer/Ecc/Pdc
€ 4.9452019201.249 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2019 |
| APK | 13 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.895 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
* BEZICHTIGING AUB OP AFSPRAAK OOK 'S AVONDS EN OP ZATERDAG - U KAN MIJ 6 DAGEN IN DE WEEK BEREIKEN VAN 08.00 TM 20.00 UUR VIA APP,MAIL OF TELEFONISCH * AUTO IS AFLEVERKLAAR EN KAN DIRECT MEE *
Zoekt u een BETROUWBARE autogarage met ruim 15 jaar ervaring ? In onze garage in Sint Michielsgestel onderhouden en repareren we elke dag auto's,bedrijfswagens,campers en zelfs aanhangers...Maar dat betekend niet dat we geen tijd hebben voor u...Er staat altijd een kop koffie klaar en nemen graag de tijd voor u...
Complete Alfa Romeo Mito 0.9 TwinAir ECO Super voorzien van o.a. Alfa Romeo full map kleuren navigatie,Automatische airco,Cognacbruin leder-interieur,Cruise control,Elektrische ramen en spiegels,Lichtmetalen velgen en Parkeersensoren ...Voor een uitgebreide fotoreportage kijk op onze website met 41 foto's ... Gebruikerssporen zie foto's ...
Afkomstig van 1e Eigenaar,Nationale Autopas en onderhoudshistorie [Wij hebben deze auto afgelopen week voorzien van een nieuwe koppeling en vliegwiel] ...
Betreft een ALL-IN VASTE INTERNETPRIJS inclusief Steijger Basic Pakket bestaande uit ; Professionele Poetsbeurt,Minimaal 6 Maanden APK,Afleveringscheck inclusief op peil zetten van vloeistoffen en RDW Tenaamstelling ...Wij hanteren GEEN afleveringskosten ...
Tegen een meerprijs van E 995 kunt u kiezen voor het Steijger Premium Pakket aanvullend bestaande uit ; 3 Maanden Garantie op Motor en Versnellingsbak en Onderhoudsbeurt volgens Fabrieksinterval ...
Inruil is mogelijk.
Steijger Autoservice B.V.
Bedrijvenweg 5v8
5272 PA Sint Michielsgestel
Tel. 073-6894647 Mob ; 06-12662009 b.g.g. 06-16602632
E-mail ; info@steijgerautoservice.nl
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.720 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.105 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 950 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 1.071 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | B |





