

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 april 2017 |
| APK | 28 april 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.440 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 140 - € 154 |
Omschrijving
Te koop aangeboden: Alfa romeo MiTo 0.9 T. Air ECO. Het betreft een auto uit 2017 met slechts 81.821 km op de teller. Deze Mito is o.a. voorzien van airco, elektrische bedienbare ramen, multifunctioneel stuurwiel, telefoon voorbereiding, LM velgen en centrale vergrendeling met afstandsbediening. Bovendien wordt deze auto standaard afgeleverd met een nieuwe APK, afleverbeurt en 12 maanden BOVAG garantie.
Heeft u interesse in deze Alfa? Neem dan gerust contact op via 0113-371477.
Bij ons betaalt u bij aankoop van een occasion géén afleveringskosten.
Ondanks het feit dat iedere advertentie met zorg door ons wordt samengesteld, is het altijd mogelijk dat deze licht afwijken. Controleer daarom altijd of de opties die voor u van doorslaggevend belang zijn, daadwerkelijk op de auto zitten. Autoservice RoDam kan hier achteraf niet voor aansprakelijk gesteld worden.
Onze showroom is ook geopend op
zaterdag: 10.00u-13.00u en 's middags van 13.00u-16.00u op afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
Interieur & Comfort
- achterbank neerklapbaar
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid & Techniek
- Elektronisch sper differentieel
- hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Wielbasis: 251 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 88 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 2994

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.063 x 1.720 x 1.453 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.105 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 950 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 1.184 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autoservice RoDam
Cruijckelcreke 14491 PS Wissenkerke





























