

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2018 |
| APK | 30 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.354 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Alfa Romeo MiTo 1.4 T MultiAir CARPLAY/LEER *ALL-IN PRIJS*
- Kenteken: G-886-JX
- Merk: Alfa Romeo
- Model: MiTo
- APK tot: 30-11-2026
- Tellerstand: 33370 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1368 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 955B1000
- Vermogen: 103 kW / 140pk
- Ledig gewicht: 1145 kg
- Max. trekgewicht: 500 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 406 cm
- Breedte: 172 cm
- Hoogte: 1453 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Apple car play / mirroring app
- DAB
- Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
De prijs is incl. Grote beurt, BOVAG garantie en een nieuwe APK!!
KIJK VOOR EEN COMPLETE FOTOREPORTAGE OP ONZE SITE WWW.GARAGEBURGWAL.NL!
KIJK VOOR EEN COMPLETE FOTOREPORTAGE OP ONZE SITE WWW.GARAGEBURGWAL.NL!
Wij zijn een universeel bedrijf die zich toelegt op het onderhouden en verkopen van hoofdzakelijk gebruikte auto`s. Uiteraard kunnen wij u ook een passend voorstel doen voor uw eventuele nieuwe auto. Wij vinden het belangrijk dat mensen zich bij ons thuis voelen en vertrouwen is dan ook het sleutelwoord. Bijna al onze verkochte auto`s worden voorzien van een grote beurt, nieuwe APK en BOVAG garantie vandaar dat dit ook bij de prijs in zit!
Garage Burgwal B.V.
Hesselterweg 37
7961NH Ruinerwold
0522-482197
info@garageburgwal.nl
garageburgwal.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.720 x 14.530 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.145 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 950 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 209 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Garage Burgwal
Hesselterweg 377961 NH Ruinerwold






























