

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.566 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Geavanceerde techniek, waarbij een verbrandingsmotor samenwerkt met een elektromotor, zorgt dat deze auto geweldige prestaties neerzet en toch zuinig is met brandstof. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De krachtige hybridemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Deze Alfa Romeo Junior legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Ook is de auto voorzien van: led-koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Is uw smartphone geschikt voor snoerloos opladen? Dan zorgt de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons weer voor een volle accu zonder snoeren en stekkers. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. In de regen hoeft u niet langer zelf de ruitenwissers in te schakelen. De regensensor zorgt ervoor dat de ruitenwissers altijd op de juiste snelheid werken. Natuurlijk behoren schakel flippers aan het stuur en keyless entry ook tot de uitrusting van deze complete auto. Hebben we uw interesse gewekt? Deze Junior staat nu voor u klaar, u bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we u ook meteen over de financieringsvormen die we u kunnen aanbieden. Belt u ons vandaag nog?
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 18" lichtmetalen velgen - Fori uitgevoerd in zwart/antraciet
- Badge 'Sport Speciale'
- Bi-color dak
- Donker getinte achterruiten
- Elektrisch bediend panoramisch schuifdak
- Gloss zwarte bodykit met zilverkleurige accenten
- Portiergrepen in exterieur kleur meegespoten
- Scudetto "Leggenda"
- Zijspiegelkappen zwart gespoten
Interieur
- "Sport Speciale" alcantara bekleding met witte accenten - 6-voudig elektrisch verstelbare bestuurdersstoel / 6-voudig handmatig verstelbare passagiersstoel
- 3 hoofdsteunen achter
- 10,1" infotainment systeem
- 10,25" digitaal instrumentarium
- Aluminium instaplijsten
- Ambient Light (zij luchtuitlaten, instrumentarium, middentunnel)
- Audio systeem met 4 speakers
- Cargo Flex Kit
- Interieurverlichting voor en achter met LED touch
- Lederen stuurwiel met alcantara afwerking
- Neerklapbare achterbank (60/40)
- Opbergvakken achter voorstoelen
- Schakelflippers aan stuurwiel
- Verwarmbare voorstoelen
- Vloermatten
Uitrusting
- Auto Emergency City Brake met voetganger/fietser detectie
- Automatisch grootlichtsysteem
- Connectivity Box
- Connectivity Services - Europa
- eCall systeem
- Elektrische handrem met Hill Control
- Fix&Go-bandenkit
- Fix & Go bandenreparatieset
- Rijmodus selectie
- Techno Pack (10,1" infotainment systeem met navigatie, Achteruitrijcamera met dynamische rijlijnen, Adaptieve Cruise Control met Lane Centering en file-assistent, Audio systeem met 6 speakers, Automatisch dimmende binnenspiegel (frameless), Draadloze telefoonlader, Elektrisch verstelbare en verwarmbare zijspiegels met dodehoek detectie, elektrisch inklapbaar, Handsfree achterklep, LED Matrix koplampen, USB type-C lader 2,5A)
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823296193
Productienummer: 823296193
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 898 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 256 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1380 kg


Test: Alfa Romeo Junior Ibrida Q4 – Niet het bommetje...
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.780 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.280 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle
















