

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 december 2025 |
| APK | 31 december 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.831 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel Breda! Hét adres voor nieuwe auto's en kwaliteitsoccasions van Ford, Opel, Leapmotor, MG, Maxus, Fiat, Fiat Professional, Abarth, Jeep, Alfa Romeo en Lancia. Altijd minimaal 350 kwaliteitsoccasions op voorraad!
U bent van harte welkom in onze showroom voor al uw vragen, informatieverzoeken, vrijblijvende offertes en proefritten.
U kunt ons occasionteam bereiken via tel. 076-207 99 93 of rechtstreeks bij de verkopers;
• E-mail: Semih.kuru@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-50039982
• E-mail: Burak.arslantas@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-21923447
• E-mail: Aron.buurmans@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-44103355
• E-mail: Eray.telli@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-10150914
• E-mail: Anthony.konings@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-21945116
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde opties en specificaties afwijken van de werkelijkheid. Vertrouw daarom niet alleen op de advertentie maar controleer vóór uw aankoop zelf de zaken die uw keuze zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
- "Spiga" Stoffen/ecoleder bekleding met rode accenten - 6-voudig elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met massagefunctie, 6-voudig handmatig verstelbare passagiersstoel, verwarmbare voorstoelen (60D)
- 10,1" Infotainment systeem met navigatie (RDQ)
- 18" lichtmetalen velgen - Fori (WP8)
- 519 Arese Silver (5CE)
- Spiga Stoffen/ecoleder bekleding met rode accenten - 6-voudig elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, 6-voudig verstelbare passagiersstoel, verwarmbare voorstoelen (60D)
- Achteruitrijcamera met dynamische rijlijnen (9YN)
- Adaptieve Cruise Control met Lane Centering en file-assistent (9YZ)
- Ambient Light (zij luchtuitlaten, instrumentarium, middentunnel) (LHA)
- Audiosysteem met 6 speakers (RCG)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersstoel met massage
- buitenspiegels in andere kleur
- Donker getinte achterruiten (GEG)
- glans exterieur delen
- Hands-free achterklep (JK2)
- multimedia scherm klein
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Techno Pack (Automatisch dimmende binnenspiegel, Draadloze oplader, LED Matrix koplampen) (BTH)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 510 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
• Geldige APK
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Tenaamstelling
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Van Mossel Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
• Onderhoudsbeurt
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Minimaal 6 maanden APK
• Vloeistoffen bijgevuld
• Uitgebreide inspectie op 130 punten
• Reconditioneren in-en exterieur
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
• Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Stellantis Alfa Romeo Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.alfaromeo.nl info@alfaromeo.nl


Test: Alfa Romeo Junior Ibrida Q4 – Niet het bommetje...
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.780 x 1.539 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.280 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.790 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 415 - 1.280 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Van Mossel Fiat / Jeep / Alfa Romeo Breda
Minervum 70014817 ZL Breda




































